Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Otthoni munka, ez átverés,...

Otthoni munka, ez átverés, vagy miről szól? Mit kell csinálni miután fizettem?

Figyelt kérdés

Első körben ezt kaptam, próbálta valaki??


"Szia.

Még nem találsz igazi állást, addig is tudok ajánlani egy áthidaló megoldást /vagy éppen helyette/.

A legegyszerűbb, legpraktikusabb pénzkereseti lehetőség másolással -sok ezer forint befektetése nélkül, mindenféle macera, kibírhatatlan kollégák és főnökök nélkül.

Kell ennél jobb?...nekem NEM! A kávét otthon is minden reggel lefőzöm...:-)).

Küldj egy mailt, és eljuttatok egy tájékoztatót Neked. elzike48@gmail.com

Amikor engem megkerestek ezzel az ajánlattal, én is kétkedve fogadtam. Viszont úgy gondoltam, hogy a 600.-Ft nem egy nagy összeg. Magam is meglepődtem, amikor 3 nap alatt "visszajött". Innentől kezdve már nincs veszteni valóm, nincs kockázatom benne. Csak tőlem függ, mennyit keresek!

Küldöm a tájékoztatót.


Üdvözlettel: Némethné "


Ezután kaptam egy hosszabb mail-t is, amit most nem másolok be mert hosszú, a lényeg hogy 600 ft-ot küldjek el rózsaszín csekken a címére, aztán e-mailben küldi mit kell tennem. Több embertől is kaptam ilyen ajánlatot. Mi lehet ez igazán?


2009. márc. 15. 23:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
66%

Egy ismerősöm elküldött valami hasonló összeget egy hirdetésre. Kapott egy 3 oldalas levelet, melyben azt a tanácsot kapta, hogy írjon könyvet. Hiszen mindenkinek van olyan témája, amelyet könyvbe foglalhat.

A levélben részletes számítás volt arról, hogy mennyi pénzt kaphat a jogdíjból és az eladott kötetek utáni jutalékból. Szabad az út a meggazdagodáshoz.

Hasznos tanács !!!

2009. márc. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Minden olyan munkaközvetítő, amelyik a munkavállalótól kér pénzt, CSALÓ!!! Ne dőlj be neki! Ez egy átverés. A valódi munkaközvetítők a munkáltatóktól kapnak fejpénzt a kiközvetített emberekért.
2009. márc. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
menj el a Tudakozóhoz dolgozni! Étterembe mindig keresnek kisegítőt! Ha látják, hogy akarod, és ami tőled telik, azt meg is teszed, akkor nem fognak alkalmatlannak nevezni! Az ilyeneknek meg nem szabad elhinni amit mondanak, mert az olyan munka, amiért fizetni kell hogy dolgozz, az átverés! Mint a telefonos játékok, vagy hasonlók! igen, így lehet meggazdagodni: a sok naiv ember majd utal nekem pénzt, vagy felhívja az emelt díjas telefonszámokat!
2010. máj. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!