Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nem fogadtam el a közös...

Nem fogadtam el a közös megegyezést, a héten lejár a gyes alatt összegyűlt szabim. A felmondást, amiről szó volt, nem kaptam meg. A többi néma csönd. Szerintetek mi van ilyenkor?

Figyelt kérdés
2011. jún. 27. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:
ilyenkor az van, hogy bemész dolgozni és addig nem jössz el, míg írásban fel nem mentenek a munkavégzés alól vagy le nem jár a munkaidőd...
2011. jún. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És szerinted ez egy korrekt eljárás? Nekem olyan szivatás-szaga van...
2011. jún. 27. 14:25
 3/4 anonim ***** válasza:

mármint mely részről lenne szívatás?


munkaviszonyban vagy, ha a szabid lejártával nem mész be dolgozni, akkor igazolatlanul hiányzol és rendkívüli felmondással felmond neked a munkáltatód


ellenben, ha munkára készen megjelensz, akkor max rendes felmondással tud kirúgni


és mindent csak írásban fogadj el, mivel a szó elszáll ;)

2011. jún. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Menj be dolgozni, mondjanak fel neked ők. És a papírt se írd alá rögtön, mondd hogy elviszed, megmutatod ügyvédnek és visszahozod. Nincs olyan hogy rögtön alá kell írni valamit.

Erre van pl. a jogvédelem. Havonta 3000 Ft -ért van ügyvéded, aki képvisel és eljár helyetted. Nem tudnak bepalizni.Más problémánál is segítenek, és napi 100 Ft-ot hülyeségekre is kidob az ember, ennek meg van valami haszna.

2011. jún. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!