Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ruhaneműről lenne szükségem...

Ruhaneműről lenne szükségem számlára, mert mindig elfelejtettem, és kifutottam az időből, és le kell adni. Honnan tudnék szerezni?

Figyelt kérdés
Kérlek negativ valaszadók kimeljenek, elrontottam, tudom :(
2010. máj. 17. 12:55
 1/5 A kérdező kommentje:
Szivesen vennek mast, csak ruhat nem :(
2010. máj. 17. 12:55
 2/5 anonim ***** válasza:
Olyat nem lehet csinálni, hogy megveszed, elteszed a számlát és utána visszaviszed másnap a kabátot a boltba, hogy kicsi lett?
2010. máj. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

az otlet jo, de azert felejtettem el mindig, mert kisbabaval vagyok, es tobbnyire vele mentem, es o nem tul turelmes, es tobbnyire nagy szaladas volt minden. most meg mar vasarolni sem tudok ebben a ramaty idoben :(

azert koszonom

2010. máj. 17. 13:23
 4/5 anonim ***** válasza:

Esetleg ha van ismerősöd olyan boltban ahol ruhát (is) árulnak, és valamelyik vevőnek nem kell számla, akkor az övéről írhatna neked.

Vagy ha valamelyik ismerősöd vesz most ruhát.

2010. máj. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

annal sajnos tobb penzrol van szo :(

az osszes ismerost mozgositottam, de sajnos :(

2010. máj. 17. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!