Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A Sziget fesztiválon mire...

A Sziget fesztiválon mire vagyok jogosult, ha VIP jegyem van? Mit jelent ez?

Figyelt kérdés
2011. júl. 27. 22:19
 1/4 szamóca.. válasza:
bemehetsz backstagebe, sajtósokhoz koncerteken, meg asszem - ez nem biztos h szigeten is így van érdeklődd meg - kaját és piát is kaphatsz ingyen vagy legalábbis olcsóbban backstage-ben
2011. júl. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 szamóca.. válasza:

hu várjál lehet hülyeséget mondtam... ez lehet csak akkor van ha együttessel vagy:D te a megvásárolható vip jegyre gondolsz? amiért fizetni is köll?

mindegy, a lényeg hogy több helyre bemehetsz és egyéb akciók várnak. gondolom van ott is külön büfé vipeseknek.

2011. júl. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 szamóca.. válasza:

na tessék csak mert ebbe én is belezavarodtam:


"A VIP jegyet olyanok kapják akik rajta vannak a VIP listán ill. a szponzorok dolgozói. Pl. olyanok akik sokat tettek a Szigetért. Idén ez is pénzbe került. Nem is kevésbe. Jóval többe, mint a "mezei" jegy. Plusz szolgáltatásként adtak hozzás némi kaja/pia vouchert és taxi bónt.

Ezen kívül annyival tudott többet, hogy a Nagyszínpad mellett kialakított kerthelyiségbe is be lehetett menni vele, ahol egyes asztaloknál is kiszolgáltak, volt egy kicsit flancosabb büfé és két szaniter konténer állandó személyzettel.


Minden egyéb helyre csak az ott dolgozók mehettek be, ill. azok akiknek volt ott valami dolguk, vagy a fellépők társaságához tartoztak.


Egyes szponzorok és helyszínek is rendelkeztek VIP területtel. Ezekbe csak az álltaluk kibocsájtott karszalaggal/pass-al lehetett bemenni.

Pl. PestiEst, Nokia, Népszabi, Nokia, Volt fesztivál, Danubius Rádió, stb. #30028 írta shakes ekkor: 2007.08.16. 00:08 válasz"

2011. júl. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bemehetsz vele a 64 Vármegyésekhez, akik ott fognak tüntetni.
2011. júl. 28. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!