Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi lesz a családokkal 2015-ben?

Mi lesz a családokkal 2015-ben?

Figyelt kérdés
Aki frankhitelt vett fel és azóta megugrott a törlesztő - és most a részletbefagyasztást választja - mit fog csinálni 2015-ben, amikor a felhalmozódott tartozást kell fizetnie?
2011. aug. 3. 09:10
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Hát igen 3 év múlva rádöbbennek a családok,hogy olyan lakást vásároltak,amit nem engedhettek meg maguknak SOHA...

Sajnos nem kellene egy kétkeresős családban luxusnak lennie egy saját háznak,de a jelenlegi Magyarországon az.


Nekünk van egy 50 négyzetméteres,hitel nélküli lakásunk.Ismerőseim sorozatosan nem értik,hogy 2 kisgyermekkel miért nem veszünk családi házat.Igaz ők jelenleg 90-150000 Ft-ig fizetnek lakáshitelt átlag 200 00 Ft-s jövedelemből.Sírva jönnek ki a bankból,de még mindig nem értik ha azt mondom,hogy nem engedhetünk meg magunknak 3-4 milliós hitelt.

3 év múlva majd megértik....

2011. aug. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Különben ezt is csak a birka magyar tűri. Csak egy hónapig senki nem fizetne...De mi nem.HAlogatjuk az államcsődöt,de úgyis az lesz a vége. Jobb lenne,ha a zsebünkben tartanánk a lóvét ínségesebb időkre,mert az bizony LESZ!
2011. aug. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

ma 10:01


Mondjuk én azt sem értettem soha, hogy 50 nm miért pici?


Egy konyha 4 nm, egy étkező 8 nm, egy nappali 12 nm és egy fürdő megint 4-5 nm. Marad 2x 10 nm szobának, ami azért valljuk meg nem pici egy hálónak.


Persze, kényelmesebb, ha minden gyereknek külön szobája van, meg van dolgozószoba, meg konditerem a pincében, de azért az már bőven luxus...

2011. aug. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
60%

"csak a birka magyar tűri. Csak egy hónapig senki nem fizetne... [...] Jobb lenne,ha a zsebünkben tartanánk a lóvét"


Tarthatod a zsebedben, de majd egyből nem tűnik ez majd jó ötletnek, ha kilakoltatnak az elárverezett lakásodból! Tehát nem lesz hol laknod. De örülhetsz, a bank is bezár. Fúúúúú de jóóó! Így majd legalább nem kap hitelt a munkahelyed, úgyhogy az is bezár. Tehát nemcsak lakásod, de pénzed sem lesz. De ez ne izgasson, mások munkahelye is be fog zárni, úgyhogy nem lesz, aki árut termeljen a boltoknak. Így üresek lesznek a polcok, és téged nem fog zavarni, hogy nincs pénzed, úgysem tudnád elkölteni.


Szép új világ...


Érdekes, hogy azon senki nem gondolkozik, hogy esetleg többet kellene dolgozni? Hogy esetleg nem kellene ellógni a munkaidőt? Hogy ha termelékenyebbek lennénk, ha jobbat, piacképesebbet tudnánk előállítani, akkor mindenkinek jobb lenne? Neeeem! Csak arról van szó, hogy mindenki más fizessen helyettünk! A főnök fizessen többet, jelentsen be és érje be kisebb profittal, az állam ne akarjon annyi adót, a vevő adjon többet a portékánkért, a fodrász adjon számlát! A bank meg pusztuljon persze, de azért előtte adja vissza a megtakarításainkat, ugye!

2011. aug. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
39%
az utolsó nem tom hol él, de szarok rá ekkora barmot bekéne fogni aztán eladni kilóra, legyen már egy kis haszna is ne csak okoskodjon. Ha valaki jobban dolgozik akkor annak annyi az eredménye hogy kevesebb embert alkalmaznak. Ő többet egy kanyival se fog kapni. De ha ebbe a világba élnél akkor rájönnél hogy egy segfej gondolkozik csak úgy mint te.
2011. aug. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Igen, "segfej" vagyok. Szia.
2011. aug. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
Sajnos manapság nehéz a víz színén maradni. Érdemes külföldi munkában gondolkodni, és a pénz szépen haza küldeni a fizetni valókra. Most lehet fújjogni meg szidni, de ma valljuk be nem osztogatják a vastag fizetéssel járó munkákat, még ha jó iskoláid és végzettséged van akkor sem. Bízni kell, dolgozni keményen, az igényeket lejjebb adni, nem mindenből a legdrágábbat megvenni és végül de nem utolsó sorban kitartani.
2011. aug. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Tartom magam ahhoz,hogy birkák vagyunk mindenben. Annyit dolgozunk párommal,hogy alig látjuk egymást,fizetünk,adózunk,kussolunk.Azért,hogy ne legyen hátralékunk,befizetetlen csekkünk és pl neked munkanélküli segély járjon,ha pihenni szeretnél.
2011. aug. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
39%

10:21-est én sem tudom hol él. Valószínűleg egy vállalkozó, vagy valahol vezíííír, és kevesli a dolgozóitól a napi 12 órás munkát, ahol 4 óránként (dudaszóra) elmehetnek 1,5 percet pisilni, a túlórát nem fizetik ki, az ebédidőt minden szombaton plusszban ledolgoztatják, védőruha nincs, fizetés majd nagypénteken, a család (mivel csak az ajtóban találkoztok naponta) éljen nélküled.

Biztos, hogy a másik oldalon vagyok, mert én csak ilyeneket tapasztalok. Ja... és közben fogjam be a pofám, amikor végre! kinyitom.

2011. aug. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Pedig a 10:21-esnek igaza van, csak a sorok között kellene olvasnotok, és megértitek a mondanivalóját.


A szemét bank meg be akarja tartani a szerződést, és ugyanezt elvárja a másik féltől is, hihetetlen.


Én tényleg sajnálok néhány hitelest, mert valljuk be, munkanélküliként, bevétel nélkül hitelt törleszteni elég nehéz, de rengeteg feleslegesen felvett hitel van, azok meg is érdemlik, hogy bebukják.

2011. aug. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!