Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » EMGOLDEX- Vannak pozitív vagy...

EMGOLDEX- Vannak pozitív vagy negatív tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
2011. szept. 19. 13:50
❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯
 191/265 anonim válasza:
100%

Én a helyedben nem lépnék be csak azért, hogy haladjon anyukád. Sok a beállt tábla és nem tudni, hogy a tietek mikor áll be. Attól, hogy te belépsz nem biztos, hogy anyukádat kifizetik, viszont akkor már nem 1 hanem 3 belépőt buktok. Főleg úgy veszélyes, hogy nincs munkád és nem a feleslegből menne a belépés.

A másik az amit te is említettél, hogy előfordulhat, hogy akit te szerveztél be nem kapja meg a pénzét és ezzel kárt okozhatsz neki és tönkre teheti a barátságotokat.

2012. máj. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 192/265 anonim ***** válasza:
100%
hát most ez úgy lenne, hogy az enyimét, a tesómét én álljam, és tegnap mondja a nő, hogy magamnak is a két emberét meg tesóméét is, ha nem tudunk embert olyat. :S ennyire sok befektetést félek kockáztatni. mert most odarakok valahogy négy ismit, de azok nem mennek tovább, mert rábeszélésre mennének bele, őket nem érdekli, csak max azért ha felajánlok nekik valamennyit, oszt még utána is keresgéljek embert? nem forgok ilyen körbe sajnos.
2012. máj. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 193/265 anonim ***** válasza:
37%

192-nek válasz.


Szerintem jobban teszed ha inkább mielőbb kilépsz mert pont az olyan esetek miatt állnak a táblák mint amit leírtál.Sokan CSAK beteszik a pénzüket és NEM dolgoznak nem tesznek be embert,amit a program megkövetel.Ezekre mondjuk mi hogy INGYENÉLŐK !!!! Akik meg tényleg nem tudnak embert betenni azok meg NE LÉPJENEK BE !!!

2012. máj. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 194/265 anonim ***** válasza:
63%
figyi nem ingyenélő lennék, mert embereket is rakok be, és nem utolsó sorban nem kevés pénzt. azért félek, ha még azok sem tudnak hozni embert mert nem azért lépnek be mert akarják csináláni csak, hogy nekem is legyen valakijeim. ez nem ingyenélőség mert eleve hiába mondja vezetőnk tuti nem engedné kivenni a 90-et amit most mond
2012. máj. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 195/265 anonim ***** válasza:
89%
plusz még az is visszatart, hogy amit olvastam, hogy olyan helyre van bejelentve a cég ahova többen is, egy lakóházba vagy hova. Most okés, hogy megy, kapnak emberek lóvét, de ha pont nálam vagy ismerősnél áll meg a dolog én hogy válaljam a felelősséget, ha majd jön a családos ismim, hogy hova raktam a pénzét meg mibe húztam bele? Most muszály ilyen téren is körbenézni, mert nem illik csak a nagy lóvét látni benne, és ráfogni, hogy úgyis ilyen a világ, szaxrni kell mindenre, csak dőljön a lé... közben meg aranyat is ha elküldik simán kiönthetnek és azt küldhetik el, hogy legyen ilyen bizti is rá, hogy igaz a dolog. ez nem bizonyíték, az lenne, ha legalább saját címe lenne vagy ilyesmi. de nem amatőr módon egy ház, ahol többen is vannak...
2012. máj. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 196/265 anonim ***** válasza:
63%
Srácok egy kérdésem lenne. Kell e félni szerintetek, ha a sok előrébb nem jutó miatt rendőrségi ügy lenne, hogy mindenkit behívnak kikérdezni? Mert én ez miatt nem merek belevágni, ahogy olvasom a feljelentgetések miatt.
2012. máj. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 197/265 anonim ***** válasza:
90%

Tételezzük föl, hogy az egész emberiségnek (jelenleg 7 milliárd ember) tetszik ez az üzlet, és beszállnak az Emgoldexbe. Az egyszerűség kedvéért most rendezzük a táblákat sorrendben egymás alá, mint egy bináris rendszerben, mert attól, hogy itt különálló táblák szerepelnek, a szisztéma ugyanaz. Ezzel egyben azt is feltételeznünk kell, hogy a táblák tömörek, nincs egyikben sem üres hely, csak a tábla legalján. Így az egész emberiség durván egy 33 szintes piramisban helyezkedne el (8 589 934 591 fő), még lenne bőven üres hely is. A legalsó (33.) szintjén 4 294 967 296 ember, a fölötte lévőn (32.) 2 147 483 648 ember, efölött pedig (31.) 1 073 741 824 fő van. Ezek az emberek nem kerültek kifizetési pozícióba, összesen 7 516 192 768 főről beszélünk a közel 8,6 milliárd emberből! Kifizetési pozícióba 1 073 741 823 fő került. Persze itt rögtön mondhatja a sok elvakult Emgoldexbe belépő/befektető, hogy a kipörgő emberek (ha kipörögtek a 2. táblából (piramisból)) újra bekerül(het)tek az 1. piramisba, de miről is beszélünk? A föld népessége jelenleg 7 milliárd, a 33. szintig pedig 8,6 milliárd hely van, így mindenki 2. kipörgés utáni újbóli, meg újbóli (stb.) beregisztrálásával sem lépnénk a 34. szintre. Azt mindenki számolja ki maga, hogy a cég profitja mennyi lenne ezen a "kis" ügyleten!


Természetesen a valóságban a táblák nem tömörek, rengeteg üres hely van bennük, ha piramisként néznénk az összes táblát, így az előbb taglalt helyzet még drámaibban festene!

2012. máj. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 198/265 anonim ***** válasza:
90%
Itt egy a lényeg! Legalábbis nekem. Ne szívja meg senki miattam. Én nem leszek úgy elégedett, ha utána valaki bentmarad és kára lesz. Az, hogy sokan meggyőzik magukat, azokat sajnálom nagyon. Ki adja meg azt a biztosítékot, mikor még papír sincs róla, hogy ha úgy van, visszakapjuk a lóvét? Egy honlapot le lehet törölni sec perc alatt. nekem biztosíték kell!
2012. máj. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 199/265 anonim ***** válasza:
0%

A hozzászólásokból tisztán kivehető hogy ugyanazon személyek

írnak véleményeket akik miatt a hoxa-n megszűnt ez a fórum.

Rágalmaznak és valótlan dolgot állítanak.Aki egy kicsit is

érdeklődik a program iránt az nem az interneten fog információhoz jutni,hanem elmegy az Emgoldex valamelyik

előadására ahol kifejezetten pénzügyi szakemberek és a cég munkatársai készséggel bevezetik a programba.

2012. máj. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 200/265 anonim ***** válasza:
100%

# 198/199 Időpont ma 08:27


Nincs biztosíték csak szívás van.


A hoxa-n meg pont az emgoldexesek miatt törölték az egészet. Mert erőszakosak voltak ha valaki mást állított, mint amit ők akkor meg egyből belekötöttek. Én egyre több olyan embert ismerek aki szív vele. Lehet még bizonygatni egy ideig, hogy legális, de attól még nem lesz az. Az emgoldexesek csak fenyegetőzni tudnak, de semmi konkrétumot nem tudnak felmutatni vagy bármit is igazolni.

A kapcsolati telefonszám is egy német vodás mobilszám amit mindig ugyanaz a tag vesz fel, aki csak hebegni-habogni tud. Na innentől kezdve komolytalan az egész cég.

Meg mégis ki az a hülye aki beveszi azt, hogy van egy cég ami Dubajban van bejegyezve állítólag, ennek van egy német ügyfélszolgálata és csakis kizárlólag Mo-on működik.

Akinek ez nem bűzlik annak nagyon be van dugulva az orra.

2012. máj. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!