Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » EMGOLDEX- Vannak pozitív vagy...

EMGOLDEX- Vannak pozitív vagy negatív tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
2011. szept. 19. 13:50
 221/265 anonim ***** válasza:
15%

Azért mert titeket olyan magyar emberek megkárosítottak, akiknek nem a munkád hanem a pénzed kellett, arról nem az Emgoldex tehet....Ez emberi szégyen és a szponzorod negatívsága nem pedig az Emgoldexé

Meg kell találni a megfelelő csapatot,normális vezetőt!!!

Nekem sikerült!!!

2013. febr. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 222/265 anonim ***** válasza:
19%

Nekem is sikerült:))

És még mindig dolgozom vele.

Jó a csapatunk és érteni kell miről van szó.

2013. febr. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 223/265 M.András válasza:
77%

Sziasztok !


Segítségeteket szeretném kérni,3 jelenlegi pozícióm van és megszeretnék válni tőlük...olvastam itt egy januári bejegyzést,amit a végén bemásolok.A kérdésem,hogy van-e valaki aki esetleg velük felvette a kapcsolatot? Mert jelenleg már nem lehetséges nekik írni! :( Valamint még egy kérdés,ha esetleg van aki tud segíteni a bemásolt szöveg vége felé található részben írta az illető,hogy minden esetben visszavásárolható a befizetett összeg,egy minimális költség levonással...Ez hogyan kivitelezhető? Van akinek esetleg ebben van tapasztalata?


Köszönöm,hogy elolvastátok soraimat...


M.András


A JANUÁRI SZÖVEG :


Gondolom nem árulunk el nagy titkot azzal, ha közöljük, hogy ez az üzlet nagyjából csak ebben az országban lassult le ennyire, vagy már be is halt. Köszönhetően a "minőségi" hálózatépítőinknek és vezetőinknek.


Ebből kifolyólag tudunk segíteni az asztalok lezárásában, mivel sokak - inkább rengetegen... - beragadtak. Úgymond elvarrjuk a szálakat, úgy, hogy az asztalon lévő 7 ember (1+2+4) legalább a befizetett pénzét visszakapja.


Azt inkább nem is minősíteném, hogy sok nagy vezető még azt sem tudta/tudja, hogy a legfelső sorban lévő emberek kérhetik a rendelés törlését, ezáltal vásárolhatnak 500 euróért aranyat, ergo ők is visszakapják a pénzük nagy részét, egyedül a spread-et bukják.


Az idő hiányában nem érünk rá itt publikusan levelezgetni, ebből kifolyólag az érdeklődőktől privát megkeresést kérnénk.

2013. márc. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 224/265 anonim ***** válasza:
85%

Na ennyit erről a "kedves" csoportról! Látjátok, aki ezt az üzletet élteti, annak anyagi érdeke fűződik hozzá, míg az ellenzők csak puszta jóindulatból írják a válaszaikat! Azért van itt ez a nagy kommentháború! Egy bölcs cégvezető ismerősöm, akit hatalmas ismertségi körének köszönhetően hetente megtalálják a jobbnál jobb MLM-ajánlatokkal, hogy "Térjünk vissza rá 3 hónap múlva, ha még akkor is ugyanilyen lelkes leszel, meghallgatom szívesen!". Természetesen 3 hónap múltán még senki nem kereste a cégével. Általában ennyi idő elég, hogy kiderüljenek a turpisságok, amit előadásokon, beszélgetéseken "kicsit" elferdítve kommunikáltak feléd. Próbáljátok ki ti is!


Andrásnak meg üzenem, hogy sajnos ez a pénz bukta, ezt veszteségként el kell könyvelni, nem tudsz vele semmit tenni. Az Emgoldex nem fogja visszaadni a pénzed annak ellenére, hogy nem kaptál semmilyen terméket/szolgáltatást, és ezért piramisjáték az egész. Maximum, ha találsz palimadarat, aki átveszi tőled. De persze nehéz ilyet találni! Esetleg beszélgess el a drága szponzoraiddal, akik berángattak ebbe az üzletbe, meg esetleg azzal is, aki felmarkolta a nagy jutalékát a te befizetésedből!

2013. márc. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 225/265 anonim válasza:
63%

Szia András!

Én felvettem velük a kapcsolatot,de nem sokra jutottunk,ezért már nem is írtunk többet egymásnak,de a facebookon megtalálhatóak ezen a néven : A pénz nem alszik.

Nekem is van fölösleges pozícióm,de ahogyan az előző is írta,ezt a pénzt sajnos buktuk :(

Ennyiben tudok neked segíteni(sajnos)!

Üdv.

2013. márc. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 226/265 anonim ***** válasza:
63%

Sziasztok!

Olvasgatom újra a hozzászólásokat. Mi voltunk rendőrségen az emgoldex miatt, az ügy lezárult, nem pilóta és nem piramis játék.

Mi összefogtunk azokkal akik dolgoznak, és haladunk. Vagyunk egy páran akik átverve érezték magukat, de most már én is tudom hogy a rendszerrel nincs baj.

2013. márc. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 227/265 anonim ***** válasza:
51%

Nem piramisjáték? Akkor nevezd meg, mit kapsz a befizetett kb 160.000 Ft-ért (540 euró)! És a "lehetőség" az nem termék/szolgáltatás, hanem bizonyos feltételek teljesítését várja el, ami az esetek szerintem 99%-ában nem következik be!


Mondhatsz bármit, amit a rendőrség szerinted mondott rá, attól még a tények tények maradnak, itt nincs semmilyen termék vagy szolgáltatás a háttérben, amit 160.000 Ft-ért "megvásárol" valaki!


Jah, és most gondolom elvárnád, hogy az elkeseredett emberek hozzád forduljanak, hogy majd te segítesz! Persze, természetesen önzetlenül, mi? Csak úgy tudom elképzelni a veled való együttműködést, hogy befizetteted velük újból a pénzt, de most már magad alá, hogy majd te ott a kezedbe veszed az irányítást. Elárul, hamarosan ott is be fogtok lassulni, mert a rendszerrel vannak problémák, és te meg önzően nyerészkedni akarsz mások pénzéből!

2013. márc. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 228/265 anonim ***** válasza:
63%
mi van?
2013. márc. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 229/265 anonim válasza:
63%
Bennünket érdekel olyan csapat, ahol ez a dolog még működik!
2013. márc. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 230/265 anonim válasza:
77%

Lehet,hogy valahol újból működik a dolog,csak az a baj,hogy ismét be kellene fektetni,hogy a be ragadt asztalból át lehessen kerülni egy haladó csapatba és természetesen valaki más nevén futna az új befektetés.Na most csak úgy kérdezem,hogy mi a garancia arra,hogy meg kapod a pénzed,mivel más nevén fut az egész dolog,és természetesen a te pénzedből van be fizetve az illető azzal a címszóval,h a tiéd a hely,és majd ha ki pörög az illető,akkor meg kapod a pénzt.A másik dolog még,hogy abba a csapatba is meg kell vinni a 2 embert. Hát nem tudom,hogy valaki hajlandó-e újból befektetni.


Az egyik ismerősöm mesélte,hogy állítólag így működnek újból a beragadt asztalok.De ha még sem így van,akkor kíváncsi vagyok,h hogyan indították el,és haladnak az asztalokkal.

2013. márc. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!