Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » EMGOLDEX- Vannak pozitív vagy...

EMGOLDEX- Vannak pozitív vagy negatív tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
2011. szept. 19. 13:50
 211/265 anonim ***** válasza:
93%

Kedves utolsó! Hidd el, nagyon jól ismerem! Milyen termékről beszélsz??? Akkor elmondanád mit kapsz a pénzedért cserébe? Aranyat??? Neeeem! Csak egy lehetőséget, HA kiépül feletted egy 2 / 4 / 8-as struktúra, ami ugye 14 embert jelent. Ha ez nem épül ki akkor mit is kaptál a pénzedért??? 1 gramm aranyat sem tudsz kivenni! Jól mondom?


Az meg szintén érdekes, ha valaki esetleg a végére jut, akkor nem aranyban fogja kikérni a pénzét. Egy ismerősöm, aki nagyon hajtott, és megcsinálta (természetesen mostanra ő is sok haragos baráttal rendelkezik, így nem csoda, hogy nem is akar hallani ő sem az Emgoldexről), és kikért 10 grammnak megfelelő aranyat. Amit a cég nem volt hajlandó kiszállítani, hanem valami nagy hálózati vezetőn keresztül küldték csak ki neki! Te kaptál már kézhez aranyat??? Vagy a drága szponzorod?

2013. jan. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 212/265 anonim ***** válasza:
93%

És ez az az üzlet, amiben BIZONYÍTANI is kell az igazad! Sajnos nagyon sokan hazudnak benne, mert különben nem akarna senki csatlakozni ebbe a "remek" rendszerbe! Sokan abba ringatják magukat, hogy ez csak kegyes hazugság, mert előbb-utóbb megcsinálják azt a szintet, amit behazudtak! De erre nem igazán lehet építeni, mert magával a rendszerrel vannak problémák!


Nem véletlenül nincs benne egy matematikus, vagy közgazdász sem! Ez nem véletlen, higgyétek el!

2013. jan. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 213/265 anonim ***** válasza:
100%
Jaj nekünk meg azzal jött, hogy nemhiába vannak benne orvosok, tanárok, hogy gondoljuk, hogy ők ha valamit sejtenének belépnének? Mintha ők nem ugyanolyan emberek lennének, akiket el lehet csábítani. Most figyi. Hiába keresnek meg ilyenfajta egyszerű embereket mint mink is voltunk. kinyögtük a 45-öt, ugye anyu rám és tesómra számított maga fölé, de én nem mentem bele, és tesóm sem. így anyu bentragadt. Anyunak nincs olyan ismerőse akit érdekelne, azt mondja mind, ha lenne ennyi pénze, a gyerekének venne ruhát. Mit mond erre a nő? Hogy oda kell menni az utcán emberekhez és mondogatni. pffff na jah ezt ekkor mondja, amikor már bentvan a lóvéd és megvagy fogva. Addig meg nyalizott. Én nemtom hogy nem félnek egy két bosszútól az ilyen emberek, akik tényleg szerencsétleneket is belehúznak, akik napi három ezerért takarítanak valahol, stb, és van lelkiismerete az ilyet is behúzni. Mocskosság!!!
2013. jan. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 214/265 malamuth válasza:
19%

Hát jól átolvastam ezt a kérdéssorozatot amit itt leirtatok és nekem az a véleményem, hogy ha valaki nem veszi magának a fáradságot,hogy meghallgasson egy előadást arrol az üzletről amit éppen meghallott, vagy amit kritizál, addig ne mondjon már róla inkább semmit mert ilyenkor lejáratja úgy a céget mint az embert. Holott nem tud az egészről semmit.Ha meg meghallgatja és nem ért vele egyet, vagy nem érti meg hogy miről van szó akkor olyat kérdezzen meg aki ért hozzá ne a szomszédot .Tudomásul kell venni, hogy ilyen és ehhez hasonlo üzletet nem mindenki tud megcsinálni és ez így is van rendjén, de akkor ne járassa le a másikat azért mert ő nem képes rá .például azért nem képes mert nem olyan beállítottságú mint az aki képes erre. Nem azért mert hülye!Vannak olyan lehetőségek amik itt vannak az orrunk előtt de nem vesszük észre mert el vagyunk foglalva a saját konfort zónánkkal. Aki nem képes kilépni ebből a zónából az soha nem fog elérni olyan sikereket amiket mások elérnek,és csak irigyelni fogja azt a sikert amit mások ,kilépve saját konfortzónájukbol meg teszik azokat a lépéseket amit az illető nem tesz meg.Szó volt itt Emgoldexről MLM-ről Piramisjátékrol.Egyszerű a dolog szakértőt kell megkérdezni ,hogy mi az az MLM vagy mi az a piramisjáték ,és Emgoldex, mert az emberek 90%-a nem tudja.

Hogyan vedd észre a lehetőségeket?


Idejében megértettem, hogy ha nem megy a hegy Mohamedhez, akkor Mohamed kell menjen a hegyhez. Szinte minden, ami számomra fejlődést hozott, azt úgy lehet összefoglalni, hogy: elhatároztam, és elindultam. Más szóval: felelősséget vállaltam, hogy akarom, és elérem.


És miután elindultam, észre vettem a nekem kedvező lehetőségeket. De csak, miután elindultam. Én egy MLM üzletben vagyok benne és ez egy új generásiós MLM amire megint lehetne mondani, hogy "ez is biztos valami új piramis vagy valami ilyesmi " de erről szó sincs csak ez nem a hétköznapi MLM-ről szól.Egyszoval meg kellene érteni az adott cég strukturáját ahhoz hogy véleményt mondjunk róla

Emgoldex? meg akarod csinálni van rá lehetőséged? Csináld meg!!!! Uj generációs MLM ? Meg akarod csinálni? Van rá lehetőséged? Csináld meg!!! Tedd meg azokat a lépéseket amit megtesznek azok akik ezekben sikeresek.!Tudd meg miről van szó, legyen célod elhivatottságod, kitartásod, és akaratod .Ha ezek megvannak akkor nagy esélyed van rá, hogy neked is sikerülni fog. Valahol olvastam itt hogy mi a garancia erre vagy arra? Van egy rossz hírem. Semmi!! Senki nem fog garanciát vállalni arra ,hogy te ezt az üzletet meg fogod csinálni,de viszont a szponzorod segíteni fog mindenben mert a te sikered az ő sikere és az ő sikere a te sikered és ezért vannak sikeres emberek mert ezt tudomásul veszik és tudját értik hogy hogy épül fel ez vagy az az üzlet.Ez csak is rajtad múlik mer ezek a te döntéseid!!!!!!Köszönöm hogy elolvastátok és remélem nem fogjátok egymást pocskondiázni mert valaki nem ért valamit.Szervusztok!

2013. jan. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 215/265 anonim ***** válasza:
56%
214 maxot adtam neked, de ha gonosz akarnék lenni azt mondanám, hogy te ezt nem érted. Itt az emgoldex más. itt nem mlm van. itt más. mlm-nél ugye termékeket adtok, stb ha jóltom. Itt az a baj, hogy rengeteg rossz vezető van, akinek a célja, bevinni embereket, nem jól elmagyarázni nekik a feltételeket, válalják, hogy haragosaik lesznek, ők lehet feljebb jutnak illetve itt le a létrán, de sok ember ott marad egyedül. és jön a válasz: "jah, hát én mondtam, hogy szerezni kell embereket.... " én mondtam, hogy ingyen nincs semmi..." ez a baj érted? A rossz vezetők, meg az, hogy itt alig alig hallani, hogy bárki is ezer eurókat keresne. hacsak nem már mert bevitt több embert... de ki tudja garatálni azt, hogy nem e fog miattam bentmaradni sok ember? mivan, ha én is rosszul mondom el, mert azt hiszem tényleg annyi a feltétele ennek amit nekem mondtak anno? Ez a baj itt. a sok hazug, erkölcstelen ember miatt félnek az emberek.
2013. jan. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 216/265 anonim ***** válasza:
0%

A terméked igen is létezik!!!!

A webirodámban ott csücsül az aranylapocska,amit a foglalómért kaptam.

És nem kell az igazunkat bizonygatni.....

Igazából tőlem mindenki fizetgetheti a hitelecskéjét élete végéig,sőt majd a gyereke befejezi, hogy végre ne a banké legyen a házikó...

Azért nem szállíttatják házhoz mert 55Euro a díja és nem éri meg....

De ha gondolod írj rám privátba és elküldeném az egyik szponzor aranylapocskáját,ami szerinted nem is létezik, amit pont azért hozatott házhoz, mert tele van okos hitetlenkedőkkel a világ!!! :)

Nem kell bizonygatni az igazunkat, mert ez a valóság...

És bárkinek nagyon szívesen megmutatom,az aranylapocskát ami termékként szolgált a befizetésnél, a szponzorom polcán lévő házhoz szállított aranylapocskát,haladási naplót,és egy pár képet ami most készült Münchenben,ahol a szponzoraim aranylapokat,arany órákat vettek át!

Rendes sima fényképek,arról, hogy egy sokak szerint nem létező cégnél nem létező aranyat vesznek át!!! :)

Aki nem hisz benne,talán majd a saját szemének hisz!!! :)

Írj privát üzenetet vagy skype: demo.majsa

Üdvözlettel: "Kedves utolsó" ;)

2013. jan. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 217/265 anonim ***** válasza:
0%

Még annyi hozzáfűznivalóm lenne, hogy arról, hogy beragad egy asztal, arról nem a cég tehet, hanem akik benne vannak!!!

Rossz vezető és rossz marketing módszer választásával, valamint, ha az emberek nem aktívak be fog ragadni!!!

De ez mióta a cég hibája????

Mi nemzetközi csapatban dolgozunk, jól megválasztott marketing módszerrel és érdekes nem ragadt be egyik asztalunk sem....Mondjuk egy közel 3000fős csapatba tartozni elég biztos hátteret ad.

Az emberek mindig másban keresik a hibát, és sosem magukban!

Ezt is lehet jól csinálni csak a megfelelő módszerekkel!

Köszi

2013. jan. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 218/265 anonim ***** válasza:
35%
Áh erre már nem is mondok semmit!
2013. febr. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 219/265 anonim válasza:
84%

Sziasztok!

Nos tapasztalat az van nekem is,csak sajnos NEGATÍV!

A mi asztalunk is jól be ragadt még tavaly óta,senki nem foglalkozik vele,a szponzorunk még a telefont sem veszi fel.Nem mindenki tudta meghozni a 2 embert,és segíteni sem tudtunk egymásnak így jól be állt a táblánk.Nem beszélve arról,hogy elfelejtette azt is meg említeni,hogy a táblák ketté válnak,meg ilyenek.Nos röviden ennyi lenne a tapasztalat.

2013. febr. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 220/265 anonim válasza:
74%

nálunk u.a. mint utolsónál

érdekes, hogy a szponzor telefonszáma megszűnt...sehol nem lelhető fel...az internetes EG fiókban az egyenleg nulla, a befizetéseink ellenére...hogy van ez?!

2013. febr. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!