Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyi pénzt tudtok félrerakni...

Mennyi pénzt tudtok félrerakni havonta? Gyerek van?

Figyelt kérdés
Szülőkkel laktok?
2012. jan. 10. 16:26
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
80%

Elég nagy különbségek vannak nekem a havi kiadásaim és megtakarításomat tekintve. Vannak olyan hónapok, amikor másfél-kétszeresét költöm el egy havi fizetésemnek, és van olyan hónap, amikor a kiadásaim közel egyenlőek a nullával, mert annyira durván spórolok.


Így nagy átlagban azt mondhatom, hogy az elmúlt évben úgy jött ki, hogy sem több sem kevesebb nem lett az össz. vagyonom.

2012. jan. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
jah, és nincs gyermekem, egyedül élek.
2012. jan. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
27%

Nem tudom ki az az észlény, aki a puszta tényeket (pl 22 éves, nincs gyerek, 10 000) és a kérdésre adott konkrét válaszokat megítélte hasznosság szempontjából...

Biztos sok eszed van.

2012. jan. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
71%
Vőlegényemmel együtt élünk albérletben. Gyerekünk nincsen. Havi kb. 130000 ft-ot tudunk félrerakni, ő dolgozik, én tanulok, de szerencsére jó ösztöndíjat kapok.
2012. jan. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
35%
Kedves 18.40., tudod, a "lepontozó" nevű, mohánál is alacsonyabb rendű faj viselkedését nem érthetjük meg :) Azok csak nyomkodnak, mint állat, ahol piros kezecskét látnak, oszt' ennyi, intelligenciájuk meg nuku.
2012. jan. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
13%
Igen, ezen én is gondolkodtam, hogy vajon itt aztán mi a lepontozni-való? :P
2012. jan. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
55%
Három gyerekünk van,amit összesen félrerakunk havonta,az 16ezer ft.Ez kettő ltp,meg kettő start számla a kicsiknek.Mindegyikre kevés megy de ennyi van,nem panaszkodom,sajnos más még ennyit sem tud.Saját a házunk,amire a hitel forintos,így az nem sok szerencsére,az egyik ltp a kiváltására lesz,a másik meg az idősebb gyerekünknek,akkor még nem volt startszámla,így neki ezt kötöttük.
2012. jan. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
77%
Többet mint kötök. Netes vállakozás jól megy, szóval csak azt kell nézni hogy ne lépjem át a bevételt a kiadásokkal.
2012. jan. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!