Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van nekem egy ingatlanom amit...

Van nekem egy ingatlanom amit kiadtam albérletbe, és a UPC-t be köteték az albérlők a Upc az engedélyem nélkül kötötte be és megfúrták a falat is az én beleegyezésem nélkül hogy ezt szabad-e nekik?

Figyelt kérdés
Meg hogy akkor ilyenkor rendőrségre menyek vagy mi a teendő. Köszönöm előre is a válaszokat!
2012. jan. 21. 14:22
 1/3 anonim ***** válasza:
ha a rendőrségre mész akkor azok (hivatalból) egyből a nyakadra küldik az adóhatóságot, hogy van-e szerződés az albérletről adózol-e utána?, úgyhogy inkább ne ugrálj, vagy ha nagyon mérges vagy próbáld megszorongatni te a lakókat, bár ez miatt szerintem felesleges háborúskodni
2012. jan. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
viszont érdekes, hogy a te házadra, hogy tudtak ők szerződést kötni az albérlők?, (vagy esetleg be vannak jelentve hivatalosan oda?) szerintem te simán lemondhatod, mert itt az Upc jókorát tévedett rajtuk már lehetne fogást találni
2012. jan. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ideiglenesre vannak bejelentve az önkormányzatnál és igen van szerződés írva arról hogy ők ott laknak de éppenséggel nem fizetik az albérletet és ki lesznek lakoltatva
2012. jan. 21. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!