Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha valaki elmegy nyugdíjba és...

Ha valaki elmegy nyugdíjba és még nem kap nyugdíjat (decembertől már elvileg nyugdíjas) és még nem kapta meg a nyugdíját, de a számlák meg jönnek, addig mit csinálhat?

Figyelt kérdés

Tehát még nincs nyugdíj, de már elfogadták a papírt/kérelmet. És még nem jön pénz, akkor ilyenkor mit lehet tenni?

Pl fizetési halasztást kéni a szolgáltatokhoz, valami segélyt?


Azért írok ilyen ködösen mert én csak az unoka vagyok.

Köszönöm a hasznos válaszokat!


2012. jan. 23. 18:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem még van 20 évem a nyugdíjig, de már évek óta tudom, hogy 3-4 hónap az átfutási idő!


Ilyenkor kell hozányúlni a tartalékokhoz, vagy kölcsön kérni, vagy dolgozni napszámban...

2012. jan. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 fúróferkó ***** válasza:

Elég kellemetlen ha valakinek egy fillérje sincs,napról,napra él.

De ha valaki elmegy nyugdíjba ,akkor megkapja a havi járandóságát,,összes prémiumokkal,jobb helyeken kis utolsó csontként ,kis pénzt is odadobnak.

2012. jan. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!