Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha Vateráról kitiltottak,...

Ha Vateráról kitiltottak, elérhetem valahogy, hogy újra aktív legyek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy kitiltottak Vateráról, tartozás miatt, amit persze mindig befizettem, csak nem mindig időben. Azt írták levélben, hogy véglegesen inaktiváltak. Volt olyan, akinek sikerült valahogy újra aktívnak lennie?

2012. febr. 13. 18:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%

regisztrálj újra


Amúgy ezzel ne játssz, mert kiküldetnek behajtó céggel majd egy számlát, ami 4-5 ezer ft-al magasabb lesz. Velem már eljátszották. Azóta mindig időben fizetek :D

2012. febr. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hát csak az a gond, hogy teljes jogú felhasználó voltam, tehát eladni is tudtam. Olyankor ugye be kell regisztrálni a számlaszámomat is. Na ha most megint beregelek ugyanazzal a címmel, meg ugyanazzal a számlaszámmal, az nem tűnne fel nekik? Nekem is volt olyan, hogy számlát küldtek postán, és rátettek +3000 Ft-ot. De azóta sosem késtem annyit. Most is csak azért, mert nem tudtam rögtön befizetni a jutalékot.
2012. febr. 13. 18:39
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem kell számlaszámot regsiztrálni szerintem. Legalábbis én nem regisztráltam be. Csak átkell utalni 100 ft-ot.
2012. febr. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Igen, én úgy tudom ezzel nézik meg hogy valós-e a számlaszám. De ha elutalok nekik ennyit, akkor gondolom látni fogják, hogy ez egy inaktív felhasználó számlaszáma. Vagy nem tudom. :(

Ha nem sikerül megtörni őket, akkor megpróbálom.

2012. febr. 13. 18:47
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem feleslegesen próbálod megtörni őket, mert azon az ügyfélszolgálaton sz@rnak kb mindenre
2012. febr. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Tehát akkor szerinted semmi esély, hogy újra aktiváljanak?
2012. febr. 13. 18:51
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi, de azért írj nekik, hátha
2012. febr. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Hát remélem. De ha nem, akkor megpróbálom az újraregisztrálást. De biztos vagyok benne, hogy megvárják míg átutalom a 100 Ft-ot, és majd utána szólnak hogy már egyszer regisztráltam ezzel a címmel. :D

Köszönöm a válaszod.

2012. febr. 13. 18:56
 9/14 anonim ***** válasza:

Ennyire, ne legyél már gyagya!

Csak teljesen új adatokkal tudsz visszakerülni, mert különben a számítógépük jelez nekik!!

2012. febr. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igen, már észrevettem, szóval ezt inkább hagyom.
2012. febr. 18. 09:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!