Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha Vateráról kitiltottak,...

Ha Vateráról kitiltottak, elérhetem valahogy, hogy újra aktív legyek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy kitiltottak Vateráról, tartozás miatt, amit persze mindig befizettem, csak nem mindig időben. Azt írták levélben, hogy véglegesen inaktiváltak. Volt olyan, akinek sikerült valahogy újra aktívnak lennie?

2012. febr. 13. 18:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Írj be más adatokat és kész!!
2012. febr. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Pár adatnál meg lehet, de ha eladni akarok, akkor kell nekik a számlaszámom is, majd utalnom kell nekik 100 ft-ot. Így ellenőrzik. Szóval más számlaszámot nem tudok megadni, csak a sajátomat.
2012. febr. 23. 21:04
 13/14 anonim ***** válasza:
...ne mond már, hogy nincsen valakinek a családban még számlaszáma?!
2012. febr. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
100%

Sajnos a vatera gusztustalan, szerintem jogilag kifogásolható módon tartanak rólad és a számitógépedről adatokat,majd ezekből készitenek kimutatásokat. Nyilván az is érdekes, hogy amikor megkérdezed milyen adatok alapján tiltottak ki, a válaszuk az,hogy nem adják ki. Nos az IP cim és a sütik alapján követik a felhasználókat,amiről én a szabályzatukban semmit nem találtam. Ergo ezek alapján simán lehetne őket perelni amikor valakit kitiltanak.


Javaslom,hogy töröld a sütiket a böngészödben(vatera és allegroup néven szoktak megjelenni) és ha szükséges változtass IP-t.



start menü --> futtatás --> CMD

megjelenik a parancssor.

ipconfig /all {Hogy megnézd a mostani IP-t}

ipconfig /release {eldobod a jelenlegi beállításokat}

kihúzod a modemet, vársz 1 percet és visszadugod, áramtalanítást értek ez alatt.

ipconfig /renew {vársz és kapsz ip-t talán.. :)}

ipconfig /all {megnézed, hogy megváltozott-e}

2012. nov. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!