Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Munkanélküli lettem (2012....

Munkanélküli lettem (2012. 02.13) a hiteleket nem tudom fezetni, az exemen a bank behajthatja e?

Figyelt kérdés
2011.01.19-én elváltunk,életközösségünk alatt felvett hitelek törlesztését én vállaltam váláskor(ő nem dolgozott 17 évig,ezért az én nevemen vannak a hitelek)így a 3 gyerekre 15.000 ft-ot fizetek,a hitelek havi 50.000 ft.A válási jegyzőkönyvben elismerte a közös adósságot.Ő is dolgozik azóta 8 órában,van élettársa ő is dolgozik
2012. febr. 17. 10:26
 1/7 anonim ***** válasza:
nem,mivel azt te a gyerektartás nem fizetése fejében vállaltad (15ezer 3 gyerekre egyenlő a nullával)
2012. febr. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

,életközösségünk alatt felvett hitelek törlesztését én vállaltam váláskor


Nem te akkor ezt vállaltad így majd nálad fognak kopogtatni.Helyedben én nem várnám meg még ők jelentkeznek hanem én jelentkezném és kérnék 6 hónap halasztást, ennyit lehet kérni és általában meg is adják. Ennyi idő alatt pedig keresd a munkát ezerrel.

2012. febr. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"te a gyerektartás nem fizetése fejében"


A gyerektartás nem egyezség kérdése. Nem egyezhetnek meg a szülők saját javaik fejében a gyermektartás mérséklésére vonatkozóan.

2012. febr. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A bíróság hozta ezt az ítéletet,az akkori anyagi helyzetemre való tekintettel..ha rajtam nem tudnak behajtani adósságot(nincsen semmim)akkor mi történik,kin hajtható be
2012. febr. 17. 10:50
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

akkor várnak,és amint lesz jövedelmed,ingóságod,behajtják

persze a szép nagy kamatokkal együtt

2012. febr. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mivel te bevállaltad hogy te majd fizeted, akkor rajtad hajtják be. Én a helyedbe minél hamarabb elmennék halasztást kérni aho9gyan az előttem szóló mondta. Majd menjél be a munkaügyibe jelentkezz be munkanélkülinek, aztán keresd fel az állásközvetítő irodákat hogy segítsenek neked munkát találni. Ha mázlid van akkor nem sokáig leszel munkanélküli, persze ez függ a szakmádtól meg hogy milyen végzettséged van és mennyi munkatapasztalatod. Sok sikert!
2012. febr. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

rajtad fogják behajtani nem igaz, hogy nem érted


ha most nem tudsz fizetni akkor majd mikor lesz munkát elkezdik levonni, akár 3 év is eltelhet


ha 3 hónapot nem fogsz kifizetni akkor BÁR listára tesznek, majd még pár levele küldenek, hogy fizess, és ha még most se fogsz akkor a bank eladja egy behajtó cégnek ők is elsőnek szépen kérnek, hogy fizess ha te mégse fizetsz akkor majd fizetési meghagyást küldenek, de ekkor már nagyon sok kamat lesz rajta és sok sok eljárási költség, ha még most nem érdekel akkor megkeresnek és ha van nagyobb értéked amit pénzé tudnak tenni akkor azt elviszik de a fennmaradó összeget ki kell fizeted vagy tovább halmozódik


Nekem egy A hitelem volt fizettem egy jó darabig, de aztán bizonyos okból kifolyólag nem bírtam és egy év eltelt a 250 ezer forintból lett majd 600 ezer forint amit fizetek, most kezdtem el törleszteni. Eddig havonta 6 ezret kellett volna most pedig 22 ezret fizetek

2012. febr. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!