Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a saját...

Mi a véleményetek a saját családotok anyagi helyzetéről?

Figyelt kérdés
Szerintetek más családok jobban vagy rosszabbul élnek nálatok ?
2012. febr. 17. 14:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem elég jól élünk.

elég szépen élünk ahhoz képest ahogy más él ( szerintem)

2012. febr. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem élek családban, hanem egyedül. Így elég nehéz, főleg a téli rezsi miatt brutál. Mégis azt hiszem, jobban élek, mint sokan mások. Keresek havi 90ezret, aztán kész. De vannak kollégák, akik 60at keresnek, és nekik viszont van családjuk, gyerekeik is, az a durva!


Mikor gyerek voltam, azt hiszem, mindenünk megvolt. Sok mindent kaptunk, ennivalót, ruhát, így nem szenvedtünk végülis semmiben hiányt. De azt hiszem, hogy ha azokat nem kapjuk, akkor elég gyalázatos helyzetben lettünk volna. Így mind tudtunk tanulni, diplománk, nyelvvizsgánk van.

2012. febr. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Nem élünk rosszul, megvan mindenem, de úgy gondolom a szüleim kissé felelőtlenek voltak amikor lakást vásároltak. (Külön élnek, tehát mindkét részről így gondolom.) Azért az kiderült, hogy ha valami váratlan dolog történik akkor igen nagy bajban vagyunk, hogy honnan teremtsük elő a pénzt. Ettől függetlenül én nem panaszkodom, mert nincs rá okom, de a szüleim helyében nem így csináltam volna...
2012. febr. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Átlagon felüli az anyagi helyzetünk. Nyilván sokan élnek nálunk jobban, és rengetegen rosszabbul, de 4 gyereket nevelünk, mindenünk megvan, tudunk nyaralni, szórakozni, nem kell fejben számolni vásárlás közben, két autót tartunk fenn stb.
2012. febr. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sok család jobban él nálunk, és mégtöbb családnál jobban élünk mi.
2012. febr. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi elég vacakul élünk. Gyakorlatilag tíz éve ugyanannyi a jövedelmünk. Csak ami tíz éve igen jó jövedelemnek számított, az ma semmi...
2012. febr. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!