Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vannak még olyanok, akik...

Vannak még olyanok, akik szerint az MLM alapvetően jó dolog, és csak azért nehéz haladni vele, mert a legtöbben zsigerből irtóznak tőle?

Figyelt kérdés
Szóval hogy maga az MLM, mint alapkoncepció (konkrét rendszertől függetlenül, általánosságban véve) jó és sok mindent el lehetne érni vele, ha könnyebb lenne társakat találni hozzá, és nem "távozz tőlem, Sátán"-nal állnának hozzá a legtöbben? Vannak még olyanok, akik így gondolják?
2012. febr. 22. 11:18
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/121 anonim ***** válasza:

Egy üzletpolitikának semmi köze ahhoz, hogy ki egy egy gazdasági társaság tulajdonosa. Nem is kérdezi. A mellékelt űrlapon sincs ilyen adat.


Az űrlap azt bizonyítja, hogy lehet gazdasági társaság szerződött partner. Ezt vitattad, erre lett belinkelve.


Tessék, egy újabb cáfolt tévhited. Lassan össze kellene foglalni őket, már olyan sok volt.. :)


(tudom, tudom, nem ez bizonyított semmit..:)

2012. márc. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/121 anonim ***** válasza:

"nem ez bizonyított semmit"

na, szóval mindenki érti, ugye? :)

2012. márc. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/121 anonim ***** válasza:
70%
És Bt-t is lehet akkor regisztrálni?
2012. márc. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/121 anonim ***** válasza:

"És Bt-t is lehet akkor regisztrálni?"


Miért ne lehetne? A szponzorom kódját amikor bediktálom akkor annyit szoktak kérdezni, hogy "XY Bt?"


Gábor

2012. márc. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/121 anonim ***** válasza:
70%
Jó, tehát egy Bt. is lehet regisztrált Termékforgalmazó, és elérhet Manageri szintet, igaz?
2012. márc. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/121 anonim ***** válasza:
Gábor, ne hagyd már fárasztani magad! Előhozott már számtalan hülyeséget, egyiket sem igazolta, mindet cáfoltad. Ennek nem lesz vége, mindig fog jönni valami új baromsággal, te meg bőszen igazolgatod az igazadat. Mi értelme van?
2012. márc. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/121 anonim ***** válasza:

Az utolsó "okosságára" már nem írtam semmit sem. Persze az lesz a válasz, mert nem tudom cáfolni, hogy hülyeség amit írt és igénytelen vagyok rá. :DD :DD


Gábor

2012. márc. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/121 anonim ***** válasza:
64%

Egyébként 76-osnak is volt intézve pár kérdés, de én persze soha nem kérdezek.


A Bt.-vel kapcsolatos értekezésbe meg nem mertek belefolyni. Simán fogalmatok sincs arról, amiről beszéltek.

2012. márc. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/121 anonim ***** válasza:

"Simán fogalmatok sincs arról, amiről beszéltek."


Persze, mert neked mindig van. :DD :DD :DD Ahogy ezt mindig is láthatjuk ahogy folyamatosan ontod a nagyobbnál nagyobb ökörségeket. LOL


Gábor

2012. márc. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/121 anonim ***** válasza:
64%
Valamiért csak nem bírtok válaszolni egyenes, egyértelmű kérdésekre...
2012. márc. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!