Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vannak még olyanok, akik...

Vannak még olyanok, akik szerint az MLM alapvetően jó dolog, és csak azért nehéz haladni vele, mert a legtöbben zsigerből irtóznak tőle?

Figyelt kérdés
Szóval hogy maga az MLM, mint alapkoncepció (konkrét rendszertől függetlenül, általánosságban véve) jó és sok mindent el lehetne érni vele, ha könnyebb lenne társakat találni hozzá, és nem "távozz tőlem, Sátán"-nal állnának hozzá a legtöbben? Vannak még olyanok, akik így gondolják?
2012. febr. 22. 11:18
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/121 anonim ***** válasza:
100%
Azzal semmi baj, ha egy MLM most indul. Mindegyik új volt egyszer. A baj az, ha új mivoltukat értéknek tekintik.
2012. febr. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/121 anonim ***** válasza:
100%

Én meg már azt hittem lemaradtam valamiről. :)

Gábor

2012. febr. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/121 anonim ***** válasza:
44%

Hogy erre válaszolni lehessen, tudni kell mi az MLM alapkoncepciója, és hogy milyen körülmények között született meg.

Nem volt rossz dolog, csak az idők változnak, ezért ma már rengeteg jobb alternatíva is van értékesítésre, marketingre.

2012. febr. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/121 anonim ***** válasza:
100%

"Nem volt rossz dolog, csak az idők változnak, ezért ma már rengeteg jobb alternatíva is van értékesítésre, marketingre."


Oh! Például?

2012. febr. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/121 anonim ***** válasza:
100%

Megérkezett Tejbe is. Juhéééé :) :DD :DD

Voltál kamerázni? A múltkor nagyon verted a melled, hogy a legközelebbi eseményen ott leszel.


Gábor

2012. febr. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/121 anonim ***** válasza:
100%
Neeeeeeeee! Átfutott az agyamon, kinek lehet 2% a hasznossága, de totál el is felejtettem őt! :) Na mindegy, induljon most név nélkül tiszta lappal! :)
2012. febr. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/121 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki tudni szeretné, milyen körülmények között született meg, itt egy kiváló rövid leírás róla:

[link]


Az meg teljesen érdektelen kérdés, hogy van-e olyan modell, ami jobb az MLM-nél. Meglehetősen furcsa lenne, ha valamilyen üzleti modellnél ne lehetne jobbat kitalálni. Ha a 14:25-ös által nem megnevezett valmi tényleg az, akkor majd sikeresebb lesz. Ezzel semmi baj nincs, és nem kapcsolódik az eredeti kérdéshez. Meglehetősen ritka, hogy valaki azért utasítja el zsigerileg az MLM üzlet építését, mert ismer egy jobbat. :)

2012. febr. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/121 anonim ***** válasza:
41%

[link]


[link]


Ez vicces. Egyébként örülök, hogy nem én linkektem elsőnek.

2012. febr. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/121 anonim ***** válasza:
91%

Hagyjuk már a wikipediát. Azt is hozzáértő szagemberek írták. :DD


Olyan baromságok vannak abban a cikkben, hogy a hajamat tudnám tépni. Egy rakás tényezőt figyelmen kívül hagy és aki írta azon látszik, hogy baromira nem ért hozzá. Elméleti szagembernek persze tökéletes. :DD


Gábor

2012. febr. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/121 anonim ***** válasza:
91%

Ezt a barmot


"Ami miatt az MLM hosszú évtizedek óta összeomlás nélkül létezik azzal magyarázható, hogy a veszteség csak a legalsó disztribútorok szintjén történik meg,"


Mégis milyen veszteség?? Ha megveszek egy terméket amiért fizetek akkor nekem hol is van veszteségem?? LOL Vagy most már úgy kell mennem vásárolni, hogy amit veszek az veszteség?


"A 2011-es statisztikák pl. 20-40%-os éves növekedést mutattak az MLM vállalkozások tekintetében, amely annyit jelent, hogy a legalsó szinten található disztribútorok kevesebb, mint 1.2 - 1.4 embert tudtak beszervezni átlagban. Valójában nem erről van szó, hanem arról, hogy a rendszerből történő elvándorlás olyan mértékű, hogy az új tagok is nehezen kompenzálják az emberi erőforrás veszteségeit"


Ez mekkora baromság már megint. Milyen elvándorlás? Komolyan az ilyen agyamentet aki ezt publikálta bezáratnám. FORRÁS persze nincs, csak az idióta agymenés.


Annyi f@szság ami abban a cikkben van.


Gábor

2012. febr. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!