Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Azok a szép házak, amik 40-50...

Azok a szép házak, amik 40-50 millióba kerülnek, és egyes városokban több száz is van belőlük, azt a pénzt honnan szerezték?

Figyelt kérdés
2012. márc. 25. 12:36
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
88%

dolgoztak. Ami házunk jóval több mint 50 millió, én is,a férjem is sokat tanultunk és keményen dolgoztunk érte.

mindketten 400 felett keresünk nettóban, össze lehet azt rakni.

2012. márc. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
80%
A mi házunk is került több mint 50 millióba , én és a férjem Ausztriában dolgozunk , mind a ketten műszaki egyetemet végeztünk.
2012. márc. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
61%

Nem biztos, hogy keményen dolgoztak, valószínű, hogy sokuk sikerében a szerencse is nagy szerepet játszott. Ill. valamelyik motivációs trénernek van egy ilyen mondása, hogy az iskola biztos megélhetést adhat, az önfejlesztés viszont vagyonokat hozhat neked.

Szóval ha te is luxus környezetre vágysz, olvass könyveket személyiségfejlesztés terén, hallgass hanganyagokat a sikerről, gazdagságról, fejleszd a pénzügyi intelligenciádat, járj el különböző tanfolyamokra, ahol különböző hátterű, beállítottságú emberekkel találkozhatsz, és meglátod, hogy egyszer csak neked is pont úgy alakulnak majd a dolgok, hogy feljebb és feljebb jutsz a siker ranglétráján.

Én pl. kíváncsi lennék, hogy az első válaszadó milyen munkát végez. Hátha meg tud erősíteni abban, hogy szerencse is kellett ahhoz, hogy elérje azt, amije van.

2012. márc. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
51%

első vagyok,én programozó matematikus, aférjem pszichológus.

KÉtlem,hogy a szerencsére kéne hagyatkozni. Azt hiszem túlsokan hagyatkoznak arra és rengetegenerigát ölnek az "önfejlesztésbe" ahellyett hogy tanulnának,szereznének egy jó diplomát és utána se feleljtének elmindíg továbbtanulni.

Nem,a karrieremben nem játszott jelentős szerepet a szerencse.

2012. márc. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 tetro ***** válasza:
Szerintem ketten azért 40-50 milliót megkeresni nem lehetetlen. Persze a társadalom jelentős részének, akik hónapról hónapra élnek tudom hogy ez csak egy álom, de azért nagyon sokan keresnek néhány százezer forintot havonta. ha ketten keresnek ennyit, akkor akár százezreket is félre lehet rakni havonta becsületes munkával. és tádámm tíz év alatt összejött egy ház. amit azért én nem neveznék luxusnak. rendszeresen forgatok 500millió feletti házakban. na azt már nehéz megérteni, hogy arra honnan van pénz, de van.
2012. márc. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Örökségből is lehet. Ha mindkét részről meghalnak a szülők és volt 1-1 lakásuk városon, akkor akár a fele már onnan összejön. Meg biztosan van olyan, amelyik hitel is van.


Még szerencse, hogy az ember boldogságát nem az határozza meg hogy mekkora házban lakik, még ha ezt most úgyis gondolod.

2012. márc. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Flector 67 ***** válasza:
Azért a 400 nettó még nem az a hej de kő gazdag téma. Szerintem a szerencsét arra értette, hogy valakinek 4-500 milliója legyen. Na ahhoz kell. De az életben mindenhez kell szerencse.
2012. márc. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Azért 400-ból már elég urasan meg lehet élni szerintem.
2012. márc. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Flector 67 ***** válasza:
Hát persze, meg lehet belőle élni. Nem arról van szó.
2012. márc. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Én egy 60 ezres városban nőttem fel, nálunk sok ezwr 50 millió feletti ingatlan van, a miénk 20-25-öt érhet.


Ismerek tulajdonosokat, általában vállalkozók, vagy osztrák meló, a legritkább eset a hazai alkalmazott.


Aki a diplomaszerzés hasznoss

2012. márc. 26. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!