Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Segítség! Ti belevágnátok ebbe?

Segítség! Ti belevágnátok ebbe?

Figyelt kérdés
Holnap megyek fel a fővárosba albérletet nézni.Munkám még nincs ott ,de bízom benne ,hogy találok majd valamit. Érdemes felköltöznöm és itt hagynom a bizonytalan munkahelyemet?22 éves vagyok, idegenforgalmi menedzser végzettséggel. Érdemes belevágnom? Találok majd melót vagy nem nagyon van ott sem?
2009. nov. 1. 22:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Találhatsz éppen de nem hiszem hogy már első nekifutásra menni fog. Albit persze addig is fizetni kell valamiből. És készíts magadhoz 2-3-4 havi előleget is!!!
2009. nov. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Melot talalhatsz de kozel sem biztos,hogy a szakmadban.
2009. nov. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

Mindenképpen érdemes, mert a fővárosban mindig sokkal könnyebben fogsz munkát találni, mint vidéken...

Továbbtanulni is könnyebben tudsz majd, vagy átképzésre menni...

Majd ha családod és gyerekeid lesznek, sokkal több az óvoda, iskola, a gyerekeidnek is több lehetősége lesz (múzeumok, mozik, könyvtárak, sportolás, stb.)...

Könnyebb a bevásárlás, mindenütt egymást érik az akciók, nem úgy, mint egy vidéki kisvárosban, ahol van 3 bolt és nem versenyeznek egymással.

Vágj bele, nem fogod megbánni! :D

2009. nov. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
82%

Nem viszel magaddal? :$

19 éves lány... :D

2009. nov. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát gyere, de elárulom, hogy én fővárosi vagyok és nekem is bizonytalan a melóm. Én külföldre akarok kimenni.

Albérletre lenne ötletem, mivel az én bérlőtársaim költöznek, és 2 hely kiadó.

2009. nov. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

jaj de vegyesen írtatok :D Az most nem is lényeg,hogy a szakmámban találjak.Bármi jó lesz,persze normális kereteken belül:) Mindegy ma felmegyek megnézni az albit. Köszönöm a válaszokat! :)

Egyébként ha más nem lesz akkor én is húzok külföldre.. két hónapja jöttem haza egy fiú miatt..nem érte meg mert szakítottunk...pedig tényleg csak miatta jöttem vissza és ott volt biztos helyem... : /

2009. nov. 2. 07:17
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne hagy ott a melóhelyed!!!


Én Bp-től 15 km re lakom és már 2 hónapja nem találok SEMMILYEN munkát!!! Érettségivel + 3 szakmával!!


Mindenhol csak túráztatnak 50 szer az interjukra meg begyűjtik az adataidat aztán hazudoznak hogy majd jelentkeznek, munka meg nincs!!!


Ahol meg lenne meló az szánalmasan keveset fizet 70-80 ezer forintokat és ezért elvárják hogy még éjszakázz is..



Már postásnak is jelentkeztem de ott sincs hely sehol, sem vidéken sem a fővárosban!!


Borzalom ami itt van már...

2009. nov. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

11-01 23:16


Látszik hogy te is a búra alatt nőttél iylen szép nagy marhává!


Ovodákban évek óta már felvételi van, nem mindenkit vesznek fel, kevés a férőhely!!


Az átképzések gyakorlatilag semmit sem érnek az OKJ tanfolyamok csak jó nagy lehúzások amikhez az állam is aszisztál mert pénzük van belőle de valójában sehol SEMMI hasznát nem fogod venni!!!


A felsőoktatásba meg az egyetemekre meg már lassan nehezebb bejutni mint a pentagon központi szerverébe!!!

2009. nov. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ja meg mégvalami, egyre felkapottabb lett minden cégnél a belsős jelentkezés, kiválasztás!


Ha új munkaerő kell nekik, akkor nagyon meg sem hirdetik már az állást hanem megoldják "házon belül"

2009. nov. 4. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Igen.Inkabb most mint 10 ev mulva 3 gyerekkel a hatad mogott.
2009. nov. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!