Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit tegyek most? Vaterán volt...

Mit tegyek most? Vaterán volt tartozásom és én azt el is felejtettem. Beléptem előző héten kedden akkor láttam hogy már küldték a vaterától a levelet hogy le fog járni a határidő ezért kedden gyors elutaltam a 920FT tartozásomat.

Figyelt kérdés
4700ft befizetésére szólítanak fel.Csüt-ön a postaládámban találtam egy bedobott levelet a Creditexpress nevű behajtócégtől akik De én már kedden 1000ftot elutaltam a vaterának amiről másnap már visszajelzést is kaptam. Már írtam legalább 3levelet a vaterának és a behajtó cégnek is de nem válaszolnak. És ma van a határidő.

2012. ápr. 4. 09:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát talán hívd fel őket, mondjuk így MOST.

Ez a te sarad, azaz akármekkorára duzzad az összeg, neked kell majd kifizetni. Szóval tegyél meg mindent, hogy ne nőjön még nagyobbra.

2012. ápr. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
szerintem ez egy régebbi tartozás lehet...ilyen gyorsan nem küldik ki azt a levelet...én töröltettem magam még régen az oldalról és (akkor még) hagyta is (ma már nem lehet törölni magad addig amig tartozásod van)...100 Ft-os összegről küldtek ide de vagy 3 hónap után 2-3000 Ft-os behajtási levelet...amire anyu közölte, hogy ne idegesítsék már, hogy 100 Ft-ért ennyit kelljen fizetni úgy hogy össze is tépte...rá 1-2 hónapra, már befizette az 5000 Ft-os számlát...Nem tudom hogy állsz anyagilag de ha teheted akkor inkább fizesd ki...úgy is megmagyarázzák még ha neked is van igazad...Saját tapasztalat...ez az összeg már csak nőni fog...Bizti kedvéért akkor hívd fel őket...de 100%, hogy 2 nap csúszásért még nem küldik a levelet...
2012. ápr. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!