Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek miért nem tudom...

Szerintetek miért nem tudom eladni a babakocsinkat? SEMMI hibája nincs és alig használtuk!

Figyelt kérdés

Nem kérek érte sokat sem első kézből van és nagyon meg van kímélve adok hozzá ajándékba lábzsákot és szúnyoghálót is amit soha nem használtunk!Szerintetek mi lehet a gond? Itt a link: [link]

Előre is köszi a válaszokat!Rengetegen megnézték mégsem jelentkezik senki:-(



2012. ápr. 22. 17:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem a reklámszöveg rossz..főleg az a része,hogy:"40ért vettem újan"..:)
2012. ápr. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Iszonyat sok babakocsit árulnak itt a neten valószínüleg ez az oka.Én most adtam el egy sportbabakocsit,de még azt is lealkudták így 4700 ft-ért kellt el 5500 ft-ról.Ninxs pénz az embereknek ennyi.

Próbáld meg a jófogásre feltenni.

18-20 000-nál többért nem togod tudni eladni,hisz senkit nem érdekel mennyi volt újonnan.


4 gyerkőc anyukája

2012. ápr. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

ténylge szép babakocsi:)

azért nem tudod eladni, mert rengeteget árulnak és valóban, az embereknek nincs pénze.

rakd fel a vaterára 1 Ft-ról indítsd, akkor rengetegen meg fogják nézni és fel fog menni az ára. azt nem ígérem, hogy 25 000-ért, de el tudod majd adni.

2012. ápr. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg szép állapotban van,és a reklámszöveg sem rossz.

Nekem az ára nem tetszik,kicsit sokkalom érte,pedig tudom,hogy ennél jóval drágább újonnan.De bennem mégis az van,hogy igaz,szép állapotban van,írtad,hogy alig használt DE mégiscsak használt babkocsiról beszélünk.

Én egyébként 1 hónapja vettem hasonlót 12.000 forintért.(csak a színe volt más) Inkább vártam,és naponta többször lestem a hirdetéseket,így olcsóbban vettem.

2012. ápr. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
ne haragudj nem megbántani akarlak de felénk pl. már senki se vesz ilyen babakocsit...:( A nagy fix kerekű bergonokat is mindenki csak adja el mert nem praktikus és nehéz tolni stb. Pedig nehéz terepen lakunk.
2012. ápr. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!Azokét is akik "olyan hangnemben" válaszoltak!20nál alább semmiképp nem tudom eladni inkább porosodik itt.Igen köszi a tanácsokat feltettem már pár helyre sokan megnézték de sajnos semmi....börzére lenne jó bejutni de a másik városban van kocsink meg nincs:-( pedig szeintem ott gyorsabban elkelne.

Kedves utolsó!

Nem mindenki vesz olyan babakocsit mert énis és még jópár ismerődöm direkt ilyen kerekű babakocsit vettünk mert szó szerint útáljuk a másik fajtát.Ha még van észrevetéletek szívesen várom! Mégegyszer köszi a válaszokat!MINDENKINEK ment a zöld kéz!

2012. ápr. 22. 17:45
 7/15 A kérdező kommentje:
Módosítottam a hirdetésen....
2012. ápr. 22. 17:55
 8/15 anonim ***** válasza:

Tedd fel Vaterára aukcióra 0ft-ról. Minimál árnak meg ad meg a 20 ezret. Vegyél valami hirdetés kiemelést hozzá.

Tuti elviszik.

2012. ápr. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
44%
A piac tökéletesen működik. Ezt a babakocsit ezért az árért te szeretnéd birtokolni a legjobban. Jobban kell neked, mint mindenki másnak. Ezért is a tied. Ha jobban akarnád a pénzt, mint a babakocsit, olcsóbban adnád, és el is vinnék.
2012. ápr. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
érdekes, felénk meg mindenkinek ilyesmik vannak, meg a Bergon-típusúak....nekem is hasonló van a bergonhoz, csak nem olyan márkás. ezeket sokkal könnyebb tolni, mint a divatmajom bolygó kerekű, magasított, cyber-babakocsikat. én az enyémet a legnagyobb hóban is tudtam tolni.
2012. ápr. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!