Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek miért nem tudom...

Szerintetek miért nem tudom eladni a babakocsinkat? SEMMI hibája nincs és alig használtuk!

Figyelt kérdés

Nem kérek érte sokat sem első kézből van és nagyon meg van kímélve adok hozzá ajándékba lábzsákot és szúnyoghálót is amit soha nem használtunk!Szerintetek mi lehet a gond? Itt a link: [link]

Előre is köszi a válaszokat!Rengetegen megnézték mégsem jelentkezik senki:-(



2012. ápr. 22. 17:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

nem feltétlen divatmajom a másmilyen babakocsi..."kedves" beszólás volt...nekem is volt ez is az is és a fixre állítható ámde bolygósíthatók IS elmentek a hóban ...

de nem magamról beszélek, csak leírtam mi a tendencia felénk-...

nem beszélve arról hogy ezeket a nagy vastag nehéz kocsikat olyan féléves korában a babának a legtöbben lecserélik/lecserélték az ismeretségi körben és ha még egyszer kezdenék vmi több funkciósat vennének amit később is lehet használni.

A kérdezőnek mihamarabbi eladást kívánok!

2012. ápr. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Köszi Nektek is a válaszokat!

Kedves 9. Válaszoló!

Ha nem kellene a pénz nem adnàm el a kocsit.Elég furcsa elgondolásod van erről a dologról.De azthiszem jól emlékszem a %od alapján máshol is ilyen flegma válaszokat adsz ezért nem is foglalkozom vele!

Ma regisztráltam a vaterára akkor megpróbálom oda is feltenni.

Köszönöm a segítségeteket mégegyszer MINDENKINEK!:-)

2012. ápr. 22. 23:15
 13/15 anonim ***** válasza:
26%

"Ha nem kellene a pénz nem adnàm el a kocsit."

vs.

"20nál alább semmiképp nem tudom eladni inkább porosodik itt."


Úgy tűnik, annyira mégsem kell a pénz.


Kár szépíteni, és ezt kár zokon venned, nincs ebben semmi sértő. 25ezerért és afölött nem veszik meg, tehát másoknak nem ér annyit. Te nem adod olcsóbban, tehát neked ennél többet ér. Ebből egyértelmű, hogy neked ér a legtöbbet ez a babakocsi, ezért is a tied. Nem tudom, neked mi a furcsa ebben a gondolatban..


Úgy is fogalmazhatunk, hogy túlértékeled, de ez normális, ezzel általában így vannak az eladók. Többet képzelnek az árujukról, mint a piac.


Sok sikert a vaterán!

2012. ápr. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Mi van itt?????Miért rakattátok át a kérdésem más témába?

Azthiszem törlöm magam innen.

Már nem tudok mit csinálni!

Szánalmas itt pár ember!

2012. ápr. 23. 00:35
 15/15 anonim ***** válasza:
Már tegnap délután át volt téve más kategóriába...én is így jártam múltkor pedig csak érdeklődtem babakocsi témában így ár ügyileg...nyilván az anyukás témakörben sokkal többen hozzá tudtak volna szólni, de mindig átpakolják ebbe az üzleti kategóriába:((
2012. ápr. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!