Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van itt olyan pénzes ember...

Van itt olyan pénzes ember akinek nem számítana 10 millió ft?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdés hogy volna egy tervem amiből pénzt lehetne csinálni, teljesen legális, de nincs rá pénzem, az elsődleges kísérletekhez elég lenne pár száz ezer de nem tudok ennyit nélkülözni, viszont ha bejön akkor nagyot lehet vele kaszálni és megtérül pár év alatt a befektetett összeg. bankok nem jöhetnek szóba úgysem adnak,már próbáltam. hiába dolgozok bejelentve meg minden de 20x meggondolják hogy adjanak e pénzt. házam nincs amire vegyek fel. szóval a tervem úgy 80 százalékban működik de kellene hozzá pár kisebb kísérlet . és ha működik akkor jöhet a tényleges terv megvalósítás. szóval elvileg üzlettársat keresnék aki merne kockáztatni. mert ha úgy vesszük sok mindenben kockáztatnak , bármit is vesznek. pl egy sportkocsi de összetöri. na azt a pénzt amibe egy olyan kocsi kerül megkapnám, háát jól járna az biztos. jobban mint ha összetörik a luxuskocsit mert az csak veszteség.
2012. jún. 3. 19:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Csinálsz egy céget, csinálsz egy üzleti tervet és ha valóban jó az ötlet akkor kapsz pénzt a bankoktól.
2012. jún. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
29%
(és ha összetöröm a kocsim, akkor fizet a biztosító)
2012. jún. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
nekem nem kell cég hogy az állam tönkretegye. meg egyéni vállalkozó sem mert abba bele lehet bukni nagyon. apámnak volt építőipari cége jól meg is szívatták ráment a házunk. szóval sosem csinálnék céget meg tudtommal ahhozis pénz kell. mert ugyebár az embert ott húzzák le ahol csak lehet. szóval ha senkit sem érdekel akkor majd megoldom. amit még nem értek, hogy aki milliomos vagy milliárdos, az miért spúrkodik inkább vesz egy fullos kocsit száguldozik és szarrátöri. én meg egy babettát nem tudok venni hogy munkába járjak. de még biciklit sem. szóval nincs pénzem cégekre meg egyéb hülyeségekre. én olyat keresnék akinek van pénze és nem számít neki az az összeg olyan szinten hogy nem nagy érvágás neki, és meri befektetni. adott esetben van cége is. ha érdekel valakit írjon. tisztességes ember vagyok. de ha senkit sem érdekel. mert "biztos kicsalom a pénzét" meg " csináljak céged és adnak a bankok" akkor majd idővel megcsinálom magam ha kell hulladékból. de megcsinálom. sosem adom fel. csak gondoltam megpróbálom hátha könnyebb lehet a megvalósítása. de úgylátszik a nehezebb utat kell mindig választani.
2012. jún. 3. 19:44
 4/14 anonim ***** válasza:

Bocs,de ha valamit elakarsz kezdeni ahhoz cég kell. Más formában nem működik a dolog. Az állam meg nem kicsalja a pénzed,hanem vannak törvények amiket be kell tartani,adók amiket meg kell fizetni. Ha nem tartod be, vagy szarul könyvelsz, vagy nem tudod mit könyvelsz akkor persze , hogy megszivod.

Céget csinálhatsz 10 ezer forinttal

Az üzleti tervetz mindenképp írd meg,mert anélkül magánember sem áll veled szóba.

2012. jún. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
üzleti terv az van, céget hogy csinálok 10 ezerből? mert úgy tudom hogy a bt is minimum 30- 60 ezer ft a kft meg az rt arról ne is beszéljünk. az apeh meg tudom milyen , nem kelll bemutatni . tönkretette a családomat , persze tudom hogy törvény meg minden , de amikor apámnak tartoznak 15 20 millióval, és hiába van 5-6 akárhány megnyert, és folyamatban lévő per az apehot meg az államot nem érdekelte. vagy ráterheli a házra és elárverezi vagy valahonnan szerzünk 6 milliót. ezt mondták lényegében. jött a hitel apeh kifizetve, jött világválság törlesztőrészlet az egekben házat most árverezik. közben cég csődeljárás adó miatti ujabb bünti kocsit lefoglal stb. szóval nem kell cég mert mindent törvényesen csinált apám, mégis se a törvény se senki nem állt mellette. szóval ennyiot a törvényről a cégeről és a többiről.
2012. jún. 3. 19:56
 6/14 A kérdező kommentje:
szóval újra ha valaki félreértette volna. nekem ne adjon senki pénzt. vegye meg amit összeírok. nézze meg a terveket. legyen ott amikor megcsinálom, lássa hogy megbízható vagyok, hogy működik. de vagy csak magyarázni tud mindenki vagy nem tudom. na mindegy. majd megoldom.
2012. jún. 3. 19:59
 7/14 anonim ***** válasza:
Az fog neked a legkevésbé pénzt adni, akinek egyáltalán nem számít 10 millió...
2012. jún. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Shai-Hulud ***** válasza:

És mi ez a fene nagy ötlet?

Miért kellene valakinek 10 milkát rád áldoznia?

Ennyitől, hogy "van egy jó ötletem" még senki nem fog pénzt adni...


De még ha jó is az ötlet, egy új termék piacát fel is kell mérni. Lehet bármilyen jó az ötleted, ha a piac mégsem veszi meg, akkor ráfizetés az egész. Ha te valakitől befektetőtől akarsz pénzt kapni, ahhoz igen komolyan bizonyítanod kell:


1. hogy amit kitaláltál az megvalósítható,

2. hogy kellő gyártásba viteli eljárás után gazdaságosan gyártható,

3. hogy a piacon megfelelő áron egy előre meghatározott vevői célcsoportnak eladható.


Ezeket mind NEKED kell bizonyítanod, a befektetők addig szóba sem állnak veled.


Pedro

2012. jún. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem érted,hogy a dolgoknem így működnek.Ahhoz, hogy valaki pénzt adjon ahhoz meg kell győznöd.Tehát mindentle kell írni,pénzügyi,meftérülési tervet csinálni.Amig ez nincsmeg, csak zavaros gondolatok,addig senki nem adpénzt.Ha pedig megvan akkor már mehetsz a bankhoz is,céghez is akinek profiljába vág
2012. jún. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Akinek nem számít 10 millió Ft, annak százmilliói vagy milliárdjai vannak és ennyit szokott elkaszinózni, állandóan be van lőve és nem olvassa a gyíkot, mert nem józan. Akinek van ennyije de számít az nem adja oda. Aki józan, de számít az meg főleg nem adja oda, mert sajnálja másoktól.


Ezt neked egyedűl kell megcsinálnod, vidd véghez, vegyél fel kölcsönt és alapíts céget. Ha valóban jó gazdag leszel, ha nem mered, akkor mégsem olyan jó:D.

2012. jún. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!