Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit tegyek most? Ez az egész...

Mit tegyek most? Ez az egész nekem olyan megalázó.

Figyelt kérdés

19éves lány vagyok, sminkesként tanultam, imádom. tudom tudom ebből nem lehet megélni, de azért próbálkozok vele, vagyis inkább pénzt keresni belőle ha már tanultam.

Nos itt ahol lakom benne vagyok 1 "csapatban" ezt mi hoztuk össze, van körmös, ruhás, dekoros és én.

Az elején még oké volt, közösen dumáltunk meg mindent a csajokkal, de valami változott...

Mindenkinek van face oldala, és megosztogattuk 1más munkáit, de egy idő után fura volt, hogy én osztom más munkáit, az enyémet meg senki.

A történethez hozzátartozik, hogy már csináltuk egy amatőr fotózást-profi géppel, és nyomattunk kb 200 színes-brossurát fejenként, kb 10ezer forintomba került. De mégis a körmös sír, hogy jaj neki kellenek képek, hogy tudjon rakni az oldalára hogy legyen vendége! Elmondom, hogy a körmösnek hetente legalább 10-15körmözése van, neki van a legtöbb vendége. De nem irigylem tőle. de az érdekes hogy én még eddig egy a 3hónap "együtt" mlózá alatt kb 2vendéget kaptam tőlük vissza. Magyarul nem is foglalkoznak velem. És multkor is volt egy fotózás, és a körmös csaj az orrom alá dörgölte h vmi biztos gázul csinálok, neki bezzeg van vendége. És hogy őt fbn is lájkolják...nagyon rosszul esett. És mt csinálok rosszul? Van fb oldalam, sok képpel, én is rakok ki akciókat, és van egy igényes weboldalam, plusz szórólapokat gyártok ballagásokra, meg ilyenek. Teszek azért h reklámozzam magam! de semmi:(

Meg kérdem én milyen csapatmunka az hogy ők 3an leállnak beszélgetni és mindent eldöntenek helyettem, meg se kérdezik a véleményemet.

Tegnap meg látom facebookon hogy 3aasba töltötték a délutánt, mert körmöztek meg beszélgettek és van róluk pár kép... érdekes... kicsit kiközösítve érzem magam, holott nemis nyitottam ki a szám, h szólok.

Szóval szívem szerint lelécelnék tőlük, mert ez nekem fura, meg rosszul esik, ez nem csapamunka.

De ha meg otthagyom őket, nem-e kezdik el terjeszteni rólam h "szarul dolgozik és tök igénytelen sminkes, ne menj hozzá" Bár...igy sincs munkám.

Utálok tőlük függni, de ez az állapot se oké, hogy ez a nagy csapatmunka h le se sz*rják a másikat, és 3an elvannak...és a körmös meg ilyen amilyen.

Most akarnak még 1 fotózást, nem értem minek, a körmös könnyen van csinál 1 körmöt fent van 1hónapig,a ruhásnak már régóta megvannak a ruhái, a dekorosnak az anyagai. De én kb 2-3 sminket muszáj vagyok ruhánként felkenni, és sajnálom elpocsékolni a 80ezres sminkcuccaimat, a semmire, mert már van vagy 100 képem vendégem meg egy se. És h ezt mondom a csajoknak lehülyéznek h én vagyok a béna.ű, és erről én tehetek.

Nem panaszkodom ne hordjatok le csak ez az egész nekem olyan megalázó, h keresztülnéznek rajtam, úgy szeretném a látnák h nekemis van vendégem de nincs:(

És most terveznek fotózást, nemtudom minek. És ők 3an eldöntötték mi lesz nekem ki se kérték a véleményem .


Mit csinálok rosszul h nekem eddig 3-4hónap alatt max 2 vendégem volt?:( Mit lépjek velük szemben semmi 5letem:((


2012. jún. 6. 09:09
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek, elküldenéd a face linket? A munkáid miatt. Megnézném, milyen minőségben dolgozol.
2012. jún. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
100%

A körmös egy felkapott szakma. A sminkes... sminkelni a nők 99,9%-tud vagy legalább is végzi.

Az ember leginkább arra áldoz amire maga nem tud megcsinálni.


Esetleg lehet olyat csinálni, hogy kitaláltok komplett akciókat.


Vagy menyasszonyi üzletekben (szalonban), virágárusnál hagysz szórólapot, hogy méltányos áron jó sminkes...

2012. jún. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:

ez a weboldalam: [link]


szerintem a közös akciók kizárva, semmi értelme nem lenne hogy ők nem reklámozzák...

2012. jún. 6. 09:19
 4/40 A kérdező kommentje:

09:17es igen tudom, hogy a körmözés 7köznapibb.

De akkor mit csináljak? Engem a körmözés nem vonzz

2012. jún. 6. 09:20
 5/40 anonim válasza:
100%
Figyelj ha szimplán sminkes vagy az nagyon nem jó. Engem (és sok barátnőmet) kozmetikus sminkel. Ez így nem igazán fog menni.De ez nem miattad van.
2012. jún. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:

értem...

nos akkor nem tudom mit tegyek:( most speciel tökre totál el vagy ok keseredve:'(

2012. jún. 6. 09:21
 7/40 A kérdező kommentje:
meg emellett persze kerek melot mindenhol, akár más szakmákban is de semmi, 2hete lettem munkanélküli, eléggé padlóhoz vágott, h eddig se volt túl jó az anyagi dolgom de most:((
2012. jún. 6. 09:23
 8/40 anonim ***** válasza:
100%
És ha elvégeznél még pluszba egy kozmetikus tanfolyamot?Az nem érdekel?
2012. jún. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
100%

Az utcáról nem mennek be az emberek csak úgy sminkelésre... Sminkeltetni a legtöbb nő esküvőre akar. Így célszerű lenne olyan helyen reklámozni magad, ahol gyakran megfordulnak menyasszonyok.

Vagy pl szalagavató, ballagás stb és akkor iskoláknál kiragasztgatni hirdetést.

2012. jún. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
82%
Már bocs, de ez az oldal igénytelen és ronda... Nem bunkózni akarok, megnéztem kb 5. képet, ez nem valami nagy cucc...
2012. jún. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!