Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mire költsem a pénzem?

Mire költsem a pénzem?

Figyelt kérdés
Nem kevés. Már elég rég óta csak itt áll és van és csak egyre több lesz. Nem tudom mire költsem, segítsetek... ti mit vennétek? xD
2009. júl. 7. 16:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én átváltanám dollárba vagy euróba (figyelni kell, mikor jó az árfolyam), és befektetném és mindig hozzátennék amikor van egy ki plusz pénzem. nagyon jól fog jönni később.
2009. júl. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
hát attól függ mennyi :D Ha nagyon sok akkor én is befektetném,mennyire sok ? :D
2009. júl. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
Én adnék nekem belőle jó sokat :D
2009. júl. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Bankban már van pénz, ez ilyen költőpénz lenne vagy mi. Több százezer... xD
2009. júl. 7. 16:31
 5/14 A kérdező kommentje:
Gondoltam rendezek egy nagy bulit belőle, de anyám nem támogatta az ötletet...:)
2009. júl. 7. 16:32
 6/14 anonim ***** válasza:
milliomos vagy vagy mi? vagy unatkozol csak? vegyél magadnak egy lakást/házat. ha nem költözöl oda, akkor add ki. ha csak "párszázezer aprópénzt" akarsz költeni, akkor költsd el a hobbidra.
2009. júl. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
hát párszázerer nem sok,annyit én is fogok örökölni jövőre ha betöltöm a 18-at,én a helyedbe nem szórnám el,még jól jöhet ha majd egyedül kell megállnod a lábadon és esetleg megszorulsz.
2009. júl. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? mert ez attól is függ. pl.félre rakhatod fősulira.
2009. júl. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Ennyiből legfeljebb egy lerobban parasztházat kapnék.

Egyetemre 2 év múlva megyek, addig nem tartogatom. Na meg minek? Addigra újra összegyűlik kétszer ennyi.

Motorra gondoltam még de ahhoz meg kevés ez a pénz...

2009. júl. 7. 16:56
 10/14 anonim válasza:
Van jogsid? Szerintem, hasznos, ha megcsináltatod. Én a helyedben biztos elvégeznék egy tanfolyamot :D Imádom a körmöket, pl. elvégezhetsz köröm tanfolyamot. Vagy ha szereted a gyerekeket, babysitter tanfolyam is van. Esetleg virágkötés vagy főző tanfolyam.
2009. júl. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!