Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen internetes pénzkeresési...

Milyen internetes pénzkeresési lehetőségek vannak?

Figyelt kérdés

Ha pl. csinálok egy blogot és jól megy, akkor kaphatok pénzt a reklámfelület eladásáért, nem? Ezzel kb. menyit lehet keersni havonta?

Ehhez hasonló dolok?


2009. júl. 24. 17:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Aha. A nagy online vállalkozásoddal ki tudod fizetni a rezsiköltséget? Fent tudod magad tartani csak abból? Vagy jaaa, szülők nyakán lógsz? Akkor bocsi, majd ha kikerülsz az életbe rájössz, hogy pénzt csak munkával lehet keresni. Ebook linket nem tudok sajnos, menj ki az utcára. Tudod, van az internetes világ meg a való világ. Na és ez a kettő nem ugyanaz.
2010. márc. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
70%

Kedves 18:28!

Igaz a szüleimnél lakok még, de van saját lakásom és azt nem örököltem!Eleinte volt egy kisebb vállalkozásom,egy kis szülői segítségél vettem egy 1.5 T teherbírású haszongépjárművet.Fuvaroztam szerte az országban, hajnali 5-6 kor keltem minden hétköznap és este 9-10 értem haza közben egész nap gürcöltem mint a hülye és ez így ment közel két évig. Hiddel tudom mi a munka....Nekem szerencsém volt mert jókor jó helyt voltam így cseppentem bele az úgynevezett "online bizniszben".Vannak hónapok mikor alig jön valamivel több profit a minimál bérnél és van amikor ennek a 3x 4x is meglesz....Ha megvan a kellő akaraterő, türelmed hozzá akkor meglehet csak ebből élni!!!

2010. márc. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!