Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Párom elhagyta minden iratát....

Párom elhagyta minden iratát. Mennyibe kerül ezeket újracsináltatni?

Figyelt kérdés

Személyi, lakcímkártya, taj kártya, adó kártya,jogosítvány, SZÉP kártya, Patika egészségpénztári kártya, 2 hitelkártya.

Meg ússzuk mi ezt 15ezerből???


2012. aug. 27. 18:55
 1/4 anonim válasza:
Személyi 1500 Ft, lakcím 1000 Ft, ez attól függ, h van e útlevele, mert amíg nincs kész addig is igazolnia kell magát, ezt útlevéllel vagy jogsival teheti meg, de mivel a jogsiját is elhagyta így azzal nem tudja. Ha nincs jogsija azt hiszem ideiglenes személyit kap, ami kb 3000 Ft! A többit sajnos nem tudom!
2012. aug. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
*ha nincs útlevele
2012. aug. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

TAJ: 2200 Ft

Adókártya:2200 Ft!

2012. aug. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!!!

Ma reggel telefonáltak, hogy valaki megtalálta az iratokat!!!Hihetetlen mázli..még a pénz is a tárcában volt!Azért ezt nem hittem volna.Csalódtam rendesen..persze pozitívan!! :)

Köszönöm a segítséget.

2012. aug. 28. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!