Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A kollégám (ketten vagyunk...

A kollégám (ketten vagyunk vezetők) mindent személyes támadásnak vesz tőlem. Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés

más területen vagyunk, ő nem ért az enyémhez, én sem az övéhez.

de ő még annyit sem ért, hogy mire való egy sorkiemelő. és itt jön a példa:

a vezért mailen küldött nekem levelet, hogy adjam át neki. mivel a mailes fejléctől kezdve a reklámszövegeken át minden benne volt, így kiemeltem magát azt az egy sor levelet, amit írt a vezér.


nos. ma felbőszülten jött hozzám, hogy "miért nézem őt hülyének????", hogy 1. miért adok neki olyan levelet, amit már két hete megbeszélt a vezérrel, 2. minek filctollazom ki, hogy azt hiszem hogy ő elsiklana felette?? nagyon támadt, ordított.

én elmondtam, hogy rosszul látj, a levelet kötelességem nyomtatni, ha neki szól, és a sorkiemelővel a sok reklámszöveg miatt húztam át.

de erre ma bejött a vezér és 4 szemközt szépen kibeszéltek engem :( pedig én említettem a vezért feleségének direkt, hogy ne legyen ez belőle, de ő nem adta át a vezérnek, hogy mi is volt valójában.


de a lényeg, hogy nem egyszer vettem észre már a vezetőn, hogy azt hiszi lenézem őt, meg kijavítom, meg hasonlók. totál kisebbségi komlexusos. lassan már rágalmazva érzem magam!!!! még jó, hogy nem sok a közös munkánk. de már ebből is baj van. múltkor meg egy poénomat vette magára, de azt már nem írom le. kikészít!!!


2012. szept. 13. 17:22
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
"más területen vagyunk, ő nem ért az enyémhez, én sem az övéhez. " gondolom ezzel a mondattal sem arra akartál rámutatni, hogy ha elront valamit, akkor abból neked is gondod származhat
2012. szept. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Én mindig azt mondom, ha még elviselhető a munkahelyi stresszhez képest a dolog, akkor keresni a megoldást.

Ha már nem, akkor egész munkaidőben más állást keresni, aztán akkor felmondani, mikor van másik állás.

Ha meg már kirúgtak, akkor nem foglalkozni velük, kivéve, ha tartoznak, akkor meg fizetési meghagyás, meg rájuk küldeni a végrehajtót :P

2012. szept. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Az pofátl@nság, hogy az ő gépükön nézed az új helyet magadnak. Attól, hogy ők bunkók, nem kell neked is annak lenned. Amikor meg sokat idegeskedek mindig azzal vigasztalom magam ,hogy milyen nehéz lehetett a régi öregeknek, amikor a parasztoknak ugráltak éhbérért kiskoruktól kezdve, meg a tsz-be az állatokkal kellett szerencsétlenkedni...Cipekedni meg a tűző napon vetni, vagy ki tudja mit csináltak :(. Én is panaszkodok sokszor, mert pl. nem mehetek fel munkaidőben az öltözőbe (női holmiért), és csak két zsebem van, táskát meg fent kell hagyni... de aztán belegondolok, hogy a bátyáméknak még mellékhelység sincs :D
2012. szept. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

kedves 11-es:

én adminisztrálok, ő termel. ha így világos. a legyártáshoz nem értek, viszont én számlázom ki. így hát nem értünk egymás területéhez, de összefügg. amikor hibázott: legyártatott olyan dolgot még egyszer, ami múlt hónapban már kiment a megrendelőnek. nos, ha én megint kiszámlázok, árut elküldjük, az jön vissza és kezdődnek a konfliktusok . ezért kellett rávezetnem, hogy nehogy kimenjen a legyártott cucc. és nem mondhattam neki, mert mit szólok bele az ő munkájába, meg 20 éves tapasztalata van, meg ilyeneket kapok ordítva. szóval óvatosan adtam elő. és nekem volt igazam.


"Az pofátl@nság, hogy az ő gépükön nézed az új helyet magadnak. "


nem az ő gépükön nézem a munkahelyeket. sőt semmilyen magán dolgot nem csinálok, mert rengeteg a munkám és oda kell figyelnem, ott lennem agyilag, nem akarok véletlen elszámolni semmit a kinti megrendelők, dolgozók cuccai mind rám vannak bízva.


a régi időket meg nem szerencsés hasonlítgatni a mostanihoz, akármilyen volt, gyerekvállaláson, meg lakáson gondolkodni azért nem kellett, mint most.


belegondolok, hogy a bátyáméknak még mellékhelység sincs :D


az exem is volt ilyen munkahelyen, másnap felmondott...

2012. szept. 19. 17:48
 15/23 A kérdező kommentje:

és mai sztori:

adatokat kért tőlem pár dolgozóról. nézem a gépben, közben hangosan gondolkodtam, hogy még megnézem ebben meg ebben a mappában, mert az ő adatait nem én vettem fel, hanem az elődöm, meg stb; erre el kezdett ordítani, hogy akkor hagyjam mert mostani dolgozók, ő nemhiszi hogy más mappában van, és ordibálva elviharzott.

utána hívtam 1 perc múlva telon, hogy bediktáljam az adatokat és nicsak foglalt volt... szerintem már hívta is a vezért,megint beszélni rólam..


ma meg bejött a vezér és érdekes, nem tette fel a szokásos kérdését, hogy "minden rendben?" pedig ezt mindig kérdezi..

2012. szept. 19. 17:53
 16/23 anonim ***** válasza:
Túlkombináltad a dolgot megint, mert minek hívtad, hogyha ordibált és elviharzott? Én biztos, hogy nem hívtam volna fel. Ha nem a főnököd, akkor nem rúghat ki. Túl nagy benned a megfelelni vágyás. Minek érdekel egyáltalán a véleménye? Sírjon a főnöknek, miért nem sz@rod le? Egyébként ugyanilyen vagyok legtöbbször én is. Minden hülyeséget a szívemre veszek. Ha bemész egy irodába és azt mondják, hogy "na pont itt jön", az még nem biztos, hogy jól kibeszéltek, ha meg igen, akkor meg milyen gáz, hogy főnök létére nem meri a szemedbe mondani, h baja van veled? Az ilyenekkel nem kell foglalkozni, direkt azért csinálják, mert látják h ugrasz rá.
2012. szept. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

"mert minek hívtad, hogyha ordibált és elviharzott? "


mert utána még én lennék elmarasztalva, hogy nem adom meg az adatokat amiket kér.


amúgy a mai ordibálása után, most már bepanaszoltam a vezér feleségének. és a következőnél, most már leoltom, hogy vegyen vissza és ne sértegessen. vagy valami hasonló dumával, még nem tudom mivel.

2012. szept. 20. 17:24
 18/23 A kérdező kommentje:

"direkt azért csinálják, mert látják h ugrasz rá."


nem, hanem totál kisebbségi komlexusa van. mindig az a fóbiája, hogy keresztbe akarok tenni neki, meg hülyének nézem.

mert pl ezt kihozni abból, hogy sorkiemelővel kiemelek egy sort!!! ehhez már kezelés kell.

2012. szept. 20. 17:31
 19/23 anonim ***** válasza:
Az a legjobb ha te is elküldöd őt jó hangosan melegebb éghajlatra.
2012. szept. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
"mert utána még én lennék elmarasztalva, hogy nem adom meg az adatokat amiket kér."-Ha rendesen megcsinálod a munkádat, akkor nem hiszem, hogy emiatt elmarasztalnának. Egyébként egy munkahely se ér annyit, hogy kikészülj. Én régen mindig mindent megtettem volna h elfogadjanak de nem jött be. Aztán egy idő után azt játszottam gondolatban h odamegyek a főnökhöz és leordítom, mint Mucsi a videójában. Most meg már rájöttem h nem ér annyit az egész. Ha valami gond van, akkor gondolatban odamegyek hozzá és megkérdezem, h ugye elhiszi nekem a főnökúr h megeszem én a zsíros kenyeret is, ha arról van szó?
2012. szept. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!