Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A kollégám (ketten vagyunk...

A kollégám (ketten vagyunk vezetők) mindent személyes támadásnak vesz tőlem. Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés

más területen vagyunk, ő nem ért az enyémhez, én sem az övéhez.

de ő még annyit sem ért, hogy mire való egy sorkiemelő. és itt jön a példa:

a vezért mailen küldött nekem levelet, hogy adjam át neki. mivel a mailes fejléctől kezdve a reklámszövegeken át minden benne volt, így kiemeltem magát azt az egy sor levelet, amit írt a vezér.


nos. ma felbőszülten jött hozzám, hogy "miért nézem őt hülyének????", hogy 1. miért adok neki olyan levelet, amit már két hete megbeszélt a vezérrel, 2. minek filctollazom ki, hogy azt hiszem hogy ő elsiklana felette?? nagyon támadt, ordított.

én elmondtam, hogy rosszul látj, a levelet kötelességem nyomtatni, ha neki szól, és a sorkiemelővel a sok reklámszöveg miatt húztam át.

de erre ma bejött a vezér és 4 szemközt szépen kibeszéltek engem :( pedig én említettem a vezért feleségének direkt, hogy ne legyen ez belőle, de ő nem adta át a vezérnek, hogy mi is volt valójában.


de a lényeg, hogy nem egyszer vettem észre már a vezetőn, hogy azt hiszi lenézem őt, meg kijavítom, meg hasonlók. totál kisebbségi komlexusos. lassan már rágalmazva érzem magam!!!! még jó, hogy nem sok a közös munkánk. de már ebből is baj van. múltkor meg egy poénomat vette magára, de azt már nem írom le. kikészít!!!


2012. szept. 13. 17:22
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Jó, mondjuk az tényleg durva lenne, meg otromba, (meg nem is gondolnám komolyan)de ezzel csak arra akartam neked rávilágítani, h a lelki egészség sokkal többet ér, mint a pénz.
2012. szept. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

hát nehogymá egy ilyen "bunkó" ember miatt én mondjak fel.

már bocsánat a kifejezésért

2012. szept. 22. 14:56
 23/23 A kérdező kommentje:

csak a pénz miatt keresek másik munkát.


és a hatásos szövegen gondolkodom.

vagy kiküldöm kapásból az irodából, ha elkezd üvölteni, hogy jöjjön vissza ha lenyugodott, vagy végig hallgatom utána küldöm ki, vagy gyorsan elrohanok, ha meglátom, vagy inkább be sem engedem, bezárom az ajtót magamra :)

2012. szept. 22. 20:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!