Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan tanultatok meg tőzsdézni?

Hogyan tanultatok meg tőzsdézni?

Figyelt kérdés

Már persze aki ért hozzá.Miből tanult vagy honnan?

Ha tudtok linkeket,honlapokat adni azt megköszönném.

Az alapoktól szeretném elkezdeni



2012. szept. 20. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:

kezdeni az alapoktól kell.

egy ideig csak figyelsz, olvasol, keresel, tervezel. aztán elkezded élesben, kicsiben. Ügyelsz a szabályok betartására. Ha úgy érzed, sikeres vagy és bejönnek a húzásaid, emelhetsz a téten.

Az, hogy rátermett vagy-e, hamar ki fog derülni.

2012. szept. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
www.plus500.hu
2012. szept. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen ezt már letöltöttem de itt kereskedni lehet nem magyarázzák el.
2012. szept. 20. 16:26
 4/7 anonim válasza:

Ne a Plus500át használd.Lehúzás,nem fizetnek ki rendesen.Gyakorló/élesben használandó programnak a MetaTrader4-et ajánlom.Sok megbízható brókerház evvel a programmal dolgozik.

Tanulásnak ezt az oldalt ajánlanám Kezdőtől->Haladón át-Profi-ig. Hajrá!


[link]


Jobb oldalt ott van a többi is.

2012. szept. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A www.onlinetradingconcepts.com oldalt ajánlom. Én onnan tanultam meg tőzsdézni és már több, mint egy éve havonta 15%-os profitot érek el az EURUSD devizapárral kereskedve. Számold csak ki, hogy az éves szinten mekkora profit: 129.75 % ! Vagyis több, mint megduplázod a pénzed !
2012. okt. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Könyvek, internet, tanfolyam, más traderek és saját próbálkozás. Utóbbi a legfontosabb.
2013. aug. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Elolvasod az alabbit vagy egy hasonlot es az alapokat maris tudni fogod:


[link]

2016. szept. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!