Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ez az oldal tenyleg egy jol...

Ez az oldal tenyleg egy jol fizeto oldal?

Figyelt kérdés

sondajro.com

Valaki jutott hozza az oldal altal felajnlott jovedelemhez ,ami nagyon csabito azok reszere is ha eloszor talalkoznak vele?

Fizetett valaha is ?

Miert fizet 500 eurotol csak ki?

Honnan szponzorizalja magat a reklamokon kivul?

Miert titkos minden fontos es bizalomkelto informacio?

Ha valaki is tud errol az oldalrol valamit tagja az ossza meg !


forrás: atveresek.bloglap.hu



#sondajro.com
2012. szept. 24. 17:35
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Nem igazán tudsz ráfázni, mert pénzt nem kérnek, a paypal emailcímeddel sokra nem tudnak menni. Max. nem küldik a pénzt. De egy próbát megér. Én kikértem 30-án, és elfogadta a kikérést. Holnap kiderül. Ha nem küldik, így jártam.
2012. okt. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Azért fektettél bele energiát, vagy nem?


Amúgy pont erről van szó a másik blogon, hogy sokak szerint csak egy adathalász cég. Remélem az optimistáknak lesz igaza, és tényleg fizetni fogna! (barátnőm szintén rácuppant, és nagy gáz lenne számára ha hiába csinálta. bár én már az elején óvtam tőle)

2012. okt. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
Kifizették már a pénzt?
2012. okt. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Én még nem hallottam róla, hogy bárki is pénzt kapott volna! De mint írtam a másik fórumon is, szerintem ezek lesznek a kifogások!:


a.) nem kérted ki szeptember 30 előtt, majd november 6án fizetjük ki.


b.) a kifizetés napja nem munkanapra esett várj addig, és utána utalunk majd!


c.) mi elutaltuk, érdeklődj a paypal-nál


remélem nem nekem lesz igazam:(

2012. okt. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Jaay86 válasza:

Sziasztok!


Nekem egy ismerősöm ajánlotta az oldalt és neki kifizették. Biztos, hogy nem kamuzott, mert miért tenné, poénnak duva lenne, hogy egy hónapon át rászánjak 15-20 percet.

Még csak 1x fizetett neki, tehát nem garancia, hogy menni fog, de autána nézett júliusig van szerződése a cégnek azzal, aki tolja alájuk a pénzt.

Ha nem ugyanaz a paypal jelszavad, mint, amit nekik megadsz pont semmit nem tudnak kezdeni a paypaloddal. Próba cseresznye! Ennyit megér ha meg nem fizet így jártam. Ha fizet szólok (nov. 6.)

2012. okt. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 mikldesign válasza:

Nos mindenkinek, aki a Sondajro tól pénzt remél kapni. A következő történt: Kíváncsian vártam hogy meglegyen az 500 Eurós limit, hogy tudjam mi fog történni. Amikor elértem a szintet, kértem a kifizetést. Innentől kezdve vált érdekessé a dolog. Az évek óta meglévő paypal mailcímemre jött egy levél, hogy az email címet aktualizáljam, és a mailben ami tök úgy nézett ki mint az amit anno kaptam ugyanezzel a felszólítással, tartalmazta a szokásos linket is. Amikor ráklikkeltem, bejött a paypal oldala, de azt éreztem, hogy valami nem stimmel. ott volt a szokásos bejelentkezési sor is, és a login nevet már beírtam, amikor észbe kaptam, és jelszót már nem adtam meg. Átültem egy másik gépre, beírtam direkt az URL elérést, és bejött a paypal oldal. tüzetesen szemügyre vettem, és jöttem rá, hogy az előző oldal kicsit más mint ez. Beléptem az oldalamra, és nyugtáztam, hogy a mailcímem az érvényes. Zölden jelezte. Nos ekkor kezelésbe vettem a link által küldött oldalt, bejelentkeztem, és ott lám azt kérték hogy hitelesítsem a email címem, kérték a jelszót meg minden.

Szóval hogy tudjátok: Ez egy ál paypal oldal volt, és a paypal adataim birtokában le tudták volna szívni a fiókomhoz tartozó számlaszámon levő összes pénzem. Az más kérdés, hogy ezen a számlán soha nem tartok pénzt. A paypal fiókom jelszavát, az eredetit azonnal egy tiszta gépről megváltoztattam, jobb a békesség. Az üzlet tehát a következő: dolgozgatsz egy hónapig 500 E reményében s a végén amikor eléred, küldenek egy hamis mailt hogy aktiváld a paypal emailcímed. Ha ezt megteszed, a link által adott oldalon, akkor megkaparintják a belépőkódodat, és a nevedben belépve a fiókodba paypal utalást kezdeményeznek a saját fiókjukba a te nevedben. S ezzel szépen lerámolnak. Nálam ez nem sikerült, de ti is figyeljetek magatokra, a pénzetekre.

2012. okt. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Jaay86 válasza:

Ja nekem is jött egy ilyen mail. Először be is írtam az adatokat, de aztán koppant, hogy nonsense érvényesíteni paypalon az e-mail címet, mivel ez a regisztráció 1. feltétele. Ha nem lenne érvényesítve, nem lenne fiókom.

Szóval szépen gyorsan megváltoztattam a Paypal jelszavam és csoki.


Nekem kikéréskor azt írta, hogy egy hetet késhet az első kifizetés, szóval 13-ig még van egy ici-pici esély, de...

Akiről fent írtam, hogy megkapta elöző hónapban 6-án, ebben a hónapban még nem kapta meg.


Szóval sanszos, hogy cumshot... :(

2012. nov. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
Majd azért írd már meg, hogy mi történt? Kifizették e végül, vagy nem.
2012. nov. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Jaay86 válasza:
Áhh...mindegy egy próbát megért. (Nem érte meg csak nyugtatom magam.:))
2012. nov. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Engem éjjel 1 óra óta "kidob"az oldal.Megnyitom,és kikapcsolódik a gépem.Miért lehet ez?Csak ennél az egy oldalnál történik ez.Nagyon szépen köszönöm,ha válaszol valaki.
2012. dec. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!