Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ez az oldal tenyleg egy jol...

Ez az oldal tenyleg egy jol fizeto oldal?

Figyelt kérdés

sondajro.com

Valaki jutott hozza az oldal altal felajnlott jovedelemhez ,ami nagyon csabito azok reszere is ha eloszor talalkoznak vele?

Fizetett valaha is ?

Miert fizet 500 eurotol csak ki?

Honnan szponzorizalja magat a reklamokon kivul?

Miert titkos minden fontos es bizalomkelto informacio?

Ha valaki is tud errol az oldalrol valamit tagja az ossza meg !


forrás: atveresek.bloglap.hu



#sondajro.com
2012. szept. 24. 17:35
1 2 3
 1/21 membrain ***** válasza:
Én direkt figyelem ezt a viccoldalt, youtube reklámokat tesznek fel, némelyik több éves már és nem is román nyelvűek (ahogy az oldal), hatodik napja nem változtattak a 4db reklámon, de minden nap hozzáadja a 24 eurót a felhasználó számlájához. Más ennyi pénzért a belét csüngeti ki nap mint nap, itt meg 8 jelentéktelen sablonkérdésre kell klikkelni videónként, ráadásul a kérdés témája nem is változik? Nonszensz. Arra persze nem telik hogy egy rendes céges kinézetű honlapot létrehozzanak, angol, magyar és egyéb nyelvű fordításokkal. Tele van filléres szponzor reklámokkal az oldal, amik komoly céges weblapokon soha nincsenek jelen. Viszont milliók állnak rendelkezésre, amit kifizetnek a SEMMIÉRT. Létezik ilyen? Nem létezett és soha nem is fog, pénzt zsákokban soha nem osztogatott és nem is fog ebben a világban, ezt felejtse már el mindenki. Paypal adathalászat, ennyi. Aki naív, azt könnyen bajba sodorhatják, aztán jól leszipkázzák a bankszámláját (ami ugye a paypal-lal van összekapcsolva). Aki ezt komolyan tudja venni, azzal komoly bajok vannak. Még annyit, hogy a google keresőbe ha beírod, hogy "sondajro", semmit sem fog hozni a kereső, tehát ez a "cég" nem is létezik.
2012. szept. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 membrain ***** válasza:
Ja és persze soha nem fizetett még senkinek, hiszen körülbelül két hete indult az oldal, viszont a kedves és lelkes hívek úgy reklámozzák a weboldalt, hogy lépj be alájuk és ne kételkedj, mert "rendesen fizet". Kinek? Két hét alatt nem lehet 500 eurót összeklikkelgetni az oldalon. Viszont a szemrebbenés nélküli hazudozás az igen jól megy.
2012. szept. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Szerintem is vilagos minden, ez egy adathalasz jateka amelybe belerangat sok naiv embert aki a penz utan csoppen.
2012. szept. 25. 00:15
 4/21 anonim ***** válasza:

Tessék ezt én indítottam. CSak kivette belőle a moderátor a sondajro.com-ot, pedig eredetileg benne volt a kérdésben. Nem tudom miért kellett kivenni.


http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-fi..

2012. szept. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Innét is kivették. Remek akkor most már meg sem lehet találni. :(
2012. szept. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 membrain ***** válasza:
Idióta egy világ van. Innen eltűntetik a webcímet, a paypal nem válaszol egy hete a bejelentésemre, ez a ki**szott világ csak a bűnözőket támogatja. No akkor én azt mondom innentől kezdve, hogy aki hülye, az tényleg meg is érdemli. Nyolc napja ugyanazok a videók vannak fent, de még mindig sokan reménykednek, hogy hátha fizet. De MIRE és MIBŐL? Azért ez már közröhej, nem?
2012. szept. 26. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:

ezt a választ kaptam:

Ha valakinek kétsége támadna, a cég megbízható és fizet. A Sondajero a Mediasys leányvállalata Romániában, amely egy igen nagy multi cég. A két cég honlapja: [link] és [link]

amúgy felregeltem rá,megnézem mi lesz...

2012. szept. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Előző:

Megnézted te a honlap címét?

Köze nincs a sondaje.ro-nak a sondajro.com-hoz.


De legalább téged is sikerült átverniük.

2012. szept. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
kamunévvel reggeltem.-én nem lenni oklohosz tag:))- kíváncsi vagyok,hogy hány ember pénzét fogják lenyúlni.
2012. szept. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy 1-2 ember ráfog fázni!
2012. okt. 5. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!