Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ez az oldal tenyleg egy jol...

Ez az oldal tenyleg egy jol fizeto oldal?

Figyelt kérdés

sondajro.com

Valaki jutott hozza az oldal altal felajnlott jovedelemhez ,ami nagyon csabito azok reszere is ha eloszor talalkoznak vele?

Fizetett valaha is ?

Miert fizet 500 eurotol csak ki?

Honnan szponzorizalja magat a reklamokon kivul?

Miert titkos minden fontos es bizalomkelto informacio?

Ha valaki is tud errol az oldalrol valamit tagja az ossza meg !


forrás: atveresek.bloglap.hu



#sondajro.com
2012. szept. 24. 17:35
1 2 3
 21/21 Magdalenalena válasza:
Hali! én október körül elkezdtem ezt csinálni.nov végén már kikértem a pénzt.semmi se történt azóta,csak az oldal elérhetetlen idestova 3 hete.emailt nem kaptam paypalra se sehova,gondolom letiltották az oldalt vagy szépen megbukott...reménynek jó volt mindenesetre,és iszonyat nagy tanulópénznek is! az tuti hogy soha többé nem kezdek ilyenbe.tényleg túl egyszerű és csábító volt az egész.remélem jól ellátják a baját aki ilyenekkel szórakozik,bár tudom erre esély az egyenlő a nullával.aki most hall erről először és van olyan okos hogy rákeres itt,annak üzenem: ELPOCSÉKOLT IDŐ AZ EGÉSZ.bárki ajánlja ne higgy neki!hólapátolásért is többet kaptam volna,pedig idén hó se nagyon volt........
2012. dec. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!