Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Bánt a főnököm "eltávolodása"....

Bánt a főnököm "eltávolodása". Hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés
Nem voltam sosem nyalizós, tényleg úgy éreztem, hogy a főnököm a munkámat leszámítva is kedvel, mint embert (vagy talán lányt/nőt), ezt kimutatta több apró kis gesztussal - nem anyagiakra gondolok! -, hogy jobban figyel rám, mint a többiekre... Mostanában egyre több a baj a cég körül, ami miatt megértem, hogy feszültebb, de az előzőleg minden nap megkapott figyelmessége hiányzik, úgy érzem, olyan hideg lett velem, mint a többiekkel. Nem tudom, miért, de kicsit fáj... Nyilván tenni ellene nem tudok, de hogy dolgozzam fel? Durván hangzik, de valóban kicsit belém tipor a hideg viselkedésével, miután sokáig extra kedves volt... N23
2012. okt. 3. 09:23
 1/3 anonim ***** válasza:
ilyen az élet, elmúlt az újdonság varázsa. A problémák erre csak rátetőznek. Ezzel te ne is foglalkozz, szépen elvégzed a munkádat becsülettel és otthon majd szeretnek.
2012. okt. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Rossz napjai vannak, nyilván azért feszült.
2012. okt. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy akart valamit, de rájött, hogy nem jut célba :P


De persze nem feltétlenül. Nekem is volt olyan kolléganőm, akit eleinte nagyon kedveltem (anélkül, hogy bármit akartam volna tőle, elvégre jóval idősebb) de aztán ahogy egyre többször dolgoztunk együtt, inkább a hülye rigolyái, a bizonyos tekintetben óvodás természete hagyott nyomot bennem, meg persze az érzéketlensége olyan dolgokban, amik nekem estek rosszul.

Úgyhogy most már nem vagyunk akkora haverok, én viszont nem csinálok ebből drámát, és nem is törekszem ennek a visszacsinálására. Gondoljon, amit akar.


Végsősoron, ez mégiscsak a munkahely, ahova pénzt keresni járunk be, nem puszipajtásoknak lenni. Az mindenképp jó, ha egyébként haveri hangulat uralkodik, de ha nem, az se baj, csak ne legyenek feloldhatatlan ellentétek.

Te is próbáld meg különválasztani a magánéletet meg a munkát.

2012. okt. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!