Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egy lány tartozik nekem!...

Egy lány tartozik nekem! Lehet belőle rendőrségi ügy? (infók lent! )

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon jó barátnőm volt,de egyszer csak elkezdett mindenkit lehúzni pénzzel!Tőlem 40 ezer forintot kért,megigérte visszaadja,és arra hivatkozott hogy temetésre kell mert az anyjáék ki vannak égve!Gondoltam jó rendben ha temetésre kell kölcsön adok neki!Ennek 5 hónapja!Azóta nem láttam se a pénzt se a lányt!Közbe kiderült hogy egyik barátnőmet is próbálta lehúzni,de úgy hogy megkérte hogy vegyen le az anyja kártyájáról!Barátnőm természetesen nem tette meg!Kideritettük,hogy nem is temetésre kellett neki a pénz,hanem csak költőpénznek!Az anyja nem hisz nekünk,és megfenyegetett minket,hogy feljelent!Nos nemhiszem hogy nekünk kéne rendőrségre vonulnunk mert a pénzünket követeljük!Barátnőm tegnap beszélt ezzel a lánnyal, és azt mondta h nem tudja odaadni a pénzt mert nyaralás után vannak és az anyjáék is kivannak égve!Kérdésem az lenne,hogy ebből csinálhatok e rendőrségi ügyet,ha nem kapom vissza a pénzem??
2009. aug. 11. 14:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, hogy visszaadta-e. Kíváncsi vagyok, hogy mit reagál a levélre! Sok szerencsét!
2009. aug. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Szijasztok!


Elmondtam szüleimnek tegnap este,egyből beültünk kocsiba,elmentünk a lányhoz,vittem a beszélgetéseket,hogy a szülei lássák,hogy nem hazudok és a lányuk tényleg lehuzott,szülők totál kiakadva hivták fel a lányukat,hogy azonnal jöjjön haza...Hazajött,totál meglepődött,tagadott mindent,mutattuk neki a beszélgetéseket,akkor bevallotta...Szülei elvették a laptopját és eladják.Abból fizetik vissza a mai nap folyamán vagy holnap!!

2009. aug. 12. 08:04
 13/14 anonim ***** válasza:

Ez egy tökéletes megoldás volt :). Jól csináltad :). Remélem a barátnőd tanul belőle és akkor mindenkinek a hasznára volt ez a kis "incidens" :).

Ha megoldható a bíróságot ki kell hagyni úgy a legjobb mindenkinek. Ha nem hát akkor nincs mit tenni. Szerencsére a te esetedben ez megoldódott.

2009. aug. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszi:):)


A bíróságot én se nagyon akartam,csak tudod már 5 hónapja igérgette,de menekült!És más megoldást nem nagyon láttam jobbnak,de sikeresen elkerültük a bíróságot és megoldottam:)

2009. aug. 12. 09:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!