Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Másnak is elege van a Magyar...

Másnak is elege van a Magyar Postából?! Mi a legdurvább sztorid?

Figyelt kérdés

Ma kemény 1 órányi telefonálgatás, várakozás (sokszor félretették a kagylót) és veszekedés után tudtam elérni, hogy kegyeskedjenek kihozni egy olyan csomagot, ami már 4 napja ott csücsült a postán! Hát eldobom az agyam, komolyan, ráadásul elsőbbségi csomag volt, az ügyintézők olyan ráérősen ügyintéztek a telefonban és úgy adták a hül.yét, hogy csak na. Már úgy voltam vele, hogy a rosseb bemegyek érte én, de akkor meg kiderült, hogy mégsincs a postán, nem tudják, hol van (akkor ki a rák tudja?!!!). Nem ez volt az első eset. Kaptam már teljesen eláztatott, felhullámosodott hivatalos (!) iratot, volt már postaládába begyömöszölt csomag (!)... Rendszeresen hazudoznak, hogy nem tudták kézbesíteni, mert nem voltam otthon, holott otthon voltam. A csúcs az volt, mikor eltűnt egy nekem címzett ajánlott levél. A posta azt mondja x. hónap x. napján bedobták a postaládába, holott fizikai képtelenség, hogy beférjen!!! (Egy műszerről volt szó.)


Nyugtassatok meg, hogy nem csak én szívok az ilyen trehányságok miatt.



2012. nov. 9. 23:34
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Mivel postán dolgozom (már több mint 10 éve) rengeteg durva sztorit tudok.Sajnos amíg bármelyik cigót felveszik 8 álalánossal még rengeteg durva eset fog megtörténni!Napi 8-10 órás meló hóban/fagyban/esőben/kánikulában (+több kiló reklámanyag) minimálbérnél alig többért:normális ember nem marad meg sokáig...

Ha elég biztosítást köt akkor meg úgysem fogják kirúgni még 100 panasz után sem mert már semmi más nem számít csak a biztosítás.

2012. nov. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!