Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Komolyan elszégyellem magam,...

Komolyan elszégyellem magam, amikor itt sokan írják, hogy milyen kevésből élnek meg. Pedig én is albérletben lakok, nincs autónk, főleg turiban vásárolok ruhát és naponta főzök, azt visszük enni, de még így is többet költök. Ti hogy csináljátok?

Figyelt kérdés
Már kerestem weboldalt is tippekkel, de nem találtam semmi hasznosat, mindegyik bedöglött vagy csak elcsépelt tanácsokkal szolgál.

2012. nov. 27. 09:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Mondjuk azért az, hogy csak internet van, vezetékes telefon meg tv nincs nem biztos, hogy jó. Felénk pl. csak olyan szolgáltató van, ahol a meztelen nettel rosszabbul jártunk volna, mint egy csomaggal és ez nem szokatlan, nem árt átnézni, mielőtt ragaszkodsz ahhoz, hogy neked csak net kell. Meg pl. az előző lakásban csak az internet volt 8 ezer, itt meg 5500 a 3x olyan gyors internet, a legnagyobb tv csomag, meg a korlátlan vezetékes hívások. Pl. a vezetékes erre is jó, mert ha fillérekért, vagy ingyen van a csomagban, de legalább helyi számokat ingyen hívhatsz, akkor amennyit váratnak egy ügyfél szolgálaton, vagy hivatalos helyeken a telefonon, egyáltalán nem mindegy, hogy a 0 forintos vezetékesről telefonálsz, vagy 20-25 forint egy perc vagy több mobilról, mire kizenélgeti magát az xy bolt központi ügyfélszolgálata, ahol érdeklődni szeretnél, hogy mégis miért nem jött még mindig meg a csomagod, vagy ha felhívod a hőszolgáltatót, hogy melyik cég olvassa le a radiátor mérőit, és akkor várhatod, hogy hú hát mindjárt megnézzük, Jucika, nem tudod az Árpád utcában az XY kft olvas? Elnézést egy pillanat türelmet, mindjárt megnézi a kolléganő. stb


Papírtörlő helyett meg használj konyharuhát, be lehet vágni a törölközőkkel együtt. Tudom, hogy kényelmes meg minden, de míg a Szilvia reklámok be nem jöttek, mindenki vidáman elvolt a konyhakendőkkel, csak aztán jött ez a kényeskedés.

2012. nov. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Az első a szívemből beszélt. Itt mindig megy az értelmetlen túl licitálás. "14 éves korom óta magam tartom el magamat, de 4 diplomám van, napi 26 órát dolgozok, minimálbérért"...a malomban:


http://www.youtube.com/watch?v=tjJ_uZiSWF8

2012. nov. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
#8-as írta, hogy alvás-maló: ez mi lehet?
2014. aug. 13. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Utolsó!Tudod te jól,hogy alvás-melót jelent,csak jó kötekedni egy kicsit ugye?
2015. szept. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!