Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha a nagyszülőktől örökölnél...

Ha a nagyszülőktől örökölnél 6 milliót mit csinálnál vele?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok.
2013. jan. 25. 00:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
44%
elégetném
2013. jan. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
66%

Lakás? Esetleg kis kiegészítéssel. Ha még nem is akarsz odaköltözni, akkor is ki lehet adni (persze megfelelő körültekintéssel).


Nyaralásra, felesleges kütyükre elverni szvsz pazarlás.

2013. jan. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nézd Kérdező, én a köztes megoldás híve vagyok, azaz egy nagyobbik részt félretennék (bankba) távlati célokra, egy kisebbik részből részből meg megvalósítanám egy-két régi vágyamat. Mert hát igazándiból a "jelent feláldozni a jövőért" meg a "jövőt feláldozni a jelenért" cél se motivál, köztes megoldást keresnék, amitől a jelen meg a jövő, a közeli és a távlati cél is jobb lehet.
2013. jan. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Betenném bankba, valószínűleg, legalábbis a jó részét, és majd akkor venném elő, amikor házvásárlásra adjuk a fejünket a párommal.
2013. jan. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Mondjuk abban igazat adok az előzőnek, hogy manapság az ingatlan vagy a föld se rossz befektetés, lehet, jobb is, mint a banki kondíciók. Viszont nehezebben mobilizálható, tehát kérdés, milyenek azok a távlati célok.
2013. jan. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Biztos nem szórnám el.

Ezen házat nem lehet kapni úgyhogy én befektetném és még ha nem is sokat de legalább kamatozna.

2013. jan. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Azért a befektetéssel vigyázni érdemes, nagyot lehet rajta bukni adott esetben. Tán csak a termőföld tűnik manapság veszélytelen befektetésnek, annak az elmúlt évtizedben ha nem is hatalmas hozamot produkálva, de a banki kamatoknál jobban emelkedett folyamatosan az ára. Az összes többi dologra a részvénytől a nemesfémen át a valutáig az egyszer fenn egyszer lenn volt az igaz, lehetett vele kaszálni is, de bukni is.
2013. jan. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Arra gondoltam,hogy most 120.000 ft a keresetem gyűjtök hozzá és veszek egy lakást,felénk ilyen 8 millióért már lehet venni 2 szobásat.

Anyu felajánlotta,hogyha lakásra gyűjtök akkor nem kér itthonra rezsibe meg kajába pénzt,hanem az egész fizetést megtarthatom.

2013. jan. 25. 00:14
 9/19 anonim ***** válasza:
Beraknám kamatozni, a fizumból is mindig fére raknék és 30 évesen vennék egy lakást. Saját lakásba vállalhatnál gyereket.
2013. jan. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Csiripelő Palacsinta válasza:
55%
Betenném a bankba, átváltatnám euróba, azt' hagynám kamatozni. Majd ha szükség lenne rá, elővenném.
2013. jan. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!