Elveszik a házam?

Figyelt kérdés
totál kiment a fejemből , és nem fizettem ki a házam illetékét. kaptam egy összegzőt amin ezt kérik ( egy év telt el) van rajta késedelmi kamat . levehetik a nevemről?
2013. febr. 5. 12:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem hinném, inkább jó nagy késedelmi kamatra számíts.
2013. febr. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
eddig az egy évi késedelmi kamatom 1300 ft ( meg is lepődtem rajta) most fizettem bele, jöv héten ki akarom fizetni az egészet. kiment a fejemből, nem is értem hogyan. én hibám, de orvoslom. csak izgulok
2013. febr. 5. 13:04
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne izgulj,most kifizeted,meg a késedelmi kamatot is és semmi baj nincs.
2013. febr. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ne legyél biztos, hogy csak ennyi a kamat.

Az illetéknél a kamat a jegybanki alapkamat kétszerese, minden évben.

Elvenni nem fogják az tuti, de teljesen ki kell egyenlíteni azt.

2013. febr. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
akkor ok. hogy lehetek ilyen ügyetlen, nemtudom, de a páromé ki van fizetve, csak az enyém maradt le. Totál kiborultam, rendezem is azonnal, mert ebbe fogok megőrülni.
2013. febr. 5. 13:12
 6/8 anonim válasza:
Ne aggódj, nem veszik el. Adó módjára behajthatják és ez azt jelenti, hogy a munkáltatódnál a fizetésed 30%-át letilthatják.
2013. febr. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!!
2013. febr. 5. 13:18
 8/8 anonim ***** válasza:
ha befizeted nem,de lesz késedelmi kamat
2013. febr. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!