Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit mondjak miért nem megyek...

Mit mondjak miért nem megyek dolgozni soha többé oda?

Figyelt kérdés

szóval a főnök inkorrekt, ilyen olyan indokokra hivatkozva, lehúzza a fizetést, amennyiért nem éri meg bejárni, mert épphogy az utiköltségem dupláját keresem/hét. bejelentve nem vagyok. külföldről van szó.

szóval úgy döntöttem, nem megyek vissza.

de tekintve, hogy kitalálta hogy minden héten levon a fizuból, tulajdonképpen egy kitalált tartozásom van felé. amire lehet hivatkozni is fog, ha felhív.

a pofátlanság csúcsa.


nos, mivel vitába nem akarok belemenni, mert nem látom értelmét, úgy sem megyek, hogy zárjam rövidre ha hívna? vagy ne vegyem fel?


2013. febr. 20. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Mond neki, hogí viszont látásra! Ha így fizet, akkor hagyd ott. Ha nem tetszik neki, akkor hagyd magára. Feljelenteni nem érdemes, mert visszafelé is elsülhet a terv.
2013. febr. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha bejelentve nem vagy, akkor azt sem tudja bizonyítani, hogy egyáltalán van valami közötök egymáshoz.

Én még az is meglehet, hogy nem is szólnék neki, hogy másnap már be sem megyek.

Persze előtte jó lenne, ha a többi dolgozóval is beszélnél, ők hogyan látják, mit tennének, vagy esetleg ővelük is ugyanezt csinálja, csak ők tűrik? Vagy csak veled szemben engedi ezt meg magának?

2013. febr. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy bejelentve akkor fogod magad és nem mész többet, ha meg hív kinyomod, nem veszed fel vagy simán elküldöd a francba. A "tartozásod" meg nyugodtan felejtsd el, te hivatalosan nem is dolgoztál ott soha, nincs miről beszélni.
2013. febr. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Narancsszedő voltál? :P


[link]

2013. febr. 21. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!