Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Állásinterjú visszautasítása?

Állásinterjú visszautasítása?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Munkát kerestem és bátorkodtam egyszerre több helyre is beküldeni az önéletrajzomat, mivel tapasztalatból tudom, már az is nagynak számít ha egyáltalán visszajeleznek hogy nincs szükség jelenleg a munkaerőmre. De mondhatom "csoda" folytán egyszerre két helyről is kaptam visszaigazolást és behívtak interjúra! Az egyik cég tegnap hívott fel és ma voltam náluk interjún és meg is lett beszélve h akkor felvesznek. Viszont kaptam ma is egy időpontot, email-ben küldték el nekem és azt vissza szeretném utasítani. Jó a fogalmazó képességem, akár több oldalt is tudnék írni arról miért én lennék a legjobb a munkára stb......de most h egy visszautasító levelet kell írnom, lefagytam! Nem tudom hogy lényegében hogy írjam meg, hogy ezzel ne bántsam meg a céget, akik vették a fáradtságot h behívtak.
2013. márc. 7. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

már nem aktuális, időközben találtál munkát

ezt pofozgatod egy kicsit és mehet

2013. márc. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Tisztelt Cég/XY Kft!


Köszönöm a lehetőséget, de ezúton szeretném jelezni Önök felé, hogy az álláskeresésem már nem aktuális.


Köszönettel: xy

2013. márc. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Meg is fogalmazom :) Viszont azért jó, hogy elsőnek nem ide mentem el..Zepter Magyarország Kft-ről van szó...és neten utánanéztem. Eléggé rossz véleményeket írnak róluk, mert asszisztensi állást pályáztam meg náluk holott semmi ilyesmiről nincsen szó.
2013. márc. 7. 16:14
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Épp a Zepter az, aki mindenkit behív állásinterjúra és számon se tudja követni hányan nem mennek el, mert időközben "felvilágosultak", vagy akár a kapuban meglátták, hogy már megint a zepteresek.

Én is egyszer a kapucsengőn láttam, hogy hova is hívtak, inkább be se mentem mert már volt dolgom velük, gondolom rajtam kívül 30 szerencsétlent odahívtak még, hogy 3 órás fejtágítást tartsanak nekik, mennyire jó nyugdíjasokat hülyeségekkel lehúzni.

2013. márc. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!