Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a velemenyetek a kerdoives...

Mi a velemenyetek a kerdoives tipusu siteokrol amelyek penzt igernek a kitoltesukert?

Figyelt kérdés

Az alabb bemasolt siteon, penzt igernek kerdoiveke kitoltesere, forditasra, fotozasra, stb. A tagsag dij 25 dollar vagy valami olyasmi. Ezert kerdeznem, hogy valoban lehet penzt keresni az ilyensmivel? Mert nem szeretnem kidobni a tagsagpenzt az ablakon. Sikerult mar valakinek igy penzt keresnie?



[link]



2013. márc. 26. 10:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Én egy tagsági nélküli kérdőíves siteon regisztráltam. Nagy pénzre ne számíts belőle, nekem havonta ha küldenek kérdőívet. Fizetni nem fizetnék egy ilyen tagságért.
2013. márc. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hat mar egy jo ideje mind kuldik nekem e-mailen az ajanlatokat. De mivel penzt kernek a tagsagert, nekem ez gyanus. Nem talalom teljesen tiszta dolognak. Ugy lenne a fair, hogy a munkaert fizetnek es kesz. Normalis esetben nem kene letezzen a tagsagdij.
2013. márc. 26. 12:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Jól írod: "ígérnek"...
2013. márc. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ahol penzt kernek, az mind, ismetlen mind, egytol-egyig atveres. Arra hajtanak, hogy befizesd azt a 10-20-30 dollart. Gondolj csak bele, ha ezer embertol behajtanak 30 dollart, az nekik 30 ezer dollar, es mindezert csak egy weboldalt kellett csinalniuk. Nem rossz uzlet.


Vannak tenylegesen mukodo es fizeto oldalak is, de ezeknel soha nincs tagsagi dij. A gond az, hogy elfogadhato mennyisegben altalaban csak usa-beli vagy angliai ugyfelek kapnak kerdoivet, es ok sem keresnek ezzel havi nehany tucat dollarnal tobbet. Te innen magyarorszagrol jo ha hetente-kethetente kaphatsz 1 kerdoivet, szoval sztem egy ev alatt nem fogsz 10.000 ft-ot se keresni ezzel.


Mas szoval, felejtos.

2013. ápr. 6. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat.
2013. ápr. 6. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!