Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nem baj, ha ál címet írtam...

Nem baj, ha ál címet írtam egy csomagra?

Figyelt kérdés
Előre utalással kell feladnom egy csomagot. A nevem stimmel, de a címet kitaláltam. Probléma lehet belőle?
2013. ápr. 26. 09:06
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

.... miért írtál ál címet?


Amúgy csak akkor van gond, hogy ha nem veszik át a csomagot, mert akkor vissza sem tudják küldeni és elveszik félúton. Ha átveszik, akkor nem gond, gondolom azt, akinek küldted, nem zavarja.

2013. ápr. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Nem. Azt a címet csak akkor nézik, ha a csomag elkeveredik mert olyankor visszaküldik a feladónak. Amiből legfeljebb neked lesz problémád, de nem hiszem hogy elkeveredne, elég ritka az ilyen.
2013. ápr. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

Nem lesz semmi probléma, nem fog utánanézni a Posta, ha erre gondolsz:)

Azért hasznos, ha a feladót (azaz saját magadat) is feltünteted a csomagon meg a kísérőpapíron is, mert ha nem veszik át a küldeményt, akkor az ott megadott címre fogja a Posta visszajuttatni. Ha tehát valami miatt nem lehet kézbesíteni majd a csomagot, akkor (mondjuk a vevő címét hibásan írtad rá) nem fogják tudni hozzád visszaküldeni. Tehát bukod a cuccot is, elveszted a becsületed a vevő előtt ráadásul elküldheted neki még egyszer a csomagot saját költségeden. Miért nem akarsz címet írni? Hidd el, aki vesz valamit így, az pont lesz*rja, hogy mi a címe a másiknak. Őt csak a termék érdekli, amit rendelt tőled.

Magaddal szúrsz ki de nagyaon, ha hamis címet adsz meg feladóként.

2013. ápr. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
ha nem veszik át, te sem fogod visszakapni az ál-cím miatt, és majd jöhet a veszekedés...
2013. ápr. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
ird a feladóhoz is a cimzettet. akkor ál cim és ha nem veszi át akkor is megkapja.
2013. ápr. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Eladtam egy terméket amit vásároltam, de nem felelt meg az igényeimnek. Buktam rajta, de elkelt. Ezzel az a probléma, hogy nem éppen olyan a termék, mint ami az adatlapon szerepel. Számítástechnikai dologról van szó. Sokkal lassabb, a wifit alig fogja, magyar nyelve nincs. Utóbbit feltüntettem természetesen, viszont a többit nem. Azt írtam, hogy csak tesztelt. Tulajdonképp az is, mert össz 3-4 órát volt használva. Na aki megvette pedig nem magyar származású. Oké, csúnya dolog, meg minden, de nem akarom, hogy az én címemre esetlegesn idejöjjenek egy rajjal.
2013. ápr. 26. 09:19
 7/26 anonim ***** válasza:
71%
Pedig megérdemelnéd....
2013. ápr. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

amugy amerikában igy küldenek ingyen levelet a k@cs@g magyarok.

feladonak irják azt kinek küldeni akarják s bedobják bélyeg nélkül a postaládába.

cimzetnek a sajátjukat irják hogy aki megkapja tudja kitől jött.

a posta meg szigoru nevelési szándékkal rendelkezik ezért nem dobják ki, hanem ráutik a "dijhiány miatt vissza a feladónak" nagybélyegzőt, s elviszik a feladó cimére...


ezért utálják ott a magyarokat mint a sz@rt

2013. ápr. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
79%

ezzel az erővel egy lapát szart is elküldhettél volna neki.


minek vacakolsz a termékkel?


ad fel ujra a hirdetést s mindenkinek küldj egy lapát szart s egy idő után visszajön a pénzed.

2013. ápr. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Akkor tényleg a feladóhoz is a címzettet írd.

Nehogy máshoz menjen ki a raj helyetted. Miért akarsz másnak rosszat?

2013. ápr. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!