Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nem baj, ha ál címet írtam...

Nem baj, ha ál címet írtam egy csomagra?

Figyelt kérdés
Előre utalással kell feladnom egy csomagot. A nevem stimmel, de a címet kitaláltam. Probléma lehet belőle?
2013. ápr. 26. 09:06
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
100% nem érzem magam hibásnak, mivel nem feltétlen ért mindenki annyit egy termékhez, illetve az igény sem ugyanaz. De bevallom, mivel nem tiszta ez iránt a lelkiismeretem nem akartam a címem ráírni.
2013. ápr. 26. 09:26
 12/26 anonim válasza:
Küld el a felhasználóneved nehogy egyszer véletlenül tőled vásároljak...
2013. ápr. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Annyit azért ért hozzá, hogy észreveszi ha nem tudja megfelelően használni.


Mi lesz, ha véletlenül mégis kimennek a másik címre?

2013. ápr. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hívják csalásnak. Ha nem egyezik a termék azzal, amit eladtál, akár jogi következményei is lehetnek. A hamis cím pedig csak a gerinctelenséged bizonyítéka. Az, hogy menynire érzed magad hibásnak, jelen helyzetben irreleváns. Átvertél valakit, szándékosan.
2013. ápr. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Tehát egy büdös kis csaló vagy, akinek még a golyói sem szálltak le és fosik, hogy majd ról seggbergudossák.


Kisapám, egyetlen egy dolgot felejtettél el:

Ha utaltak neked akkor tudják a bankszámlaszámod. Ha csalás miatt feljelentenek akkor anyunak nagyon kellemetlen lesz majd megmagyarázni, hogy miért érkezik két rendőrbácsi egyik este hozzátok és miért akarnak téged bevinni kihallgatásra. Ugye milyen jó lesz az majd?

2013. ápr. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Egy b*nkó csaló vagy, nem más...

Igaza van az előzőnek, a bankszámlaszám alapján ettől függetlenül irtó könnyen elkapnak, ha akarnak. Azzal ráadásul, hogy kitalált címet adtál még nagyobb sz*rba kerülsz: ez egyértelműen bizonyítja a rosszhiszeműségedet, tehát a "nem tudtam, hogy nem működik jól a termék" mint védekezés egyértelműen megdől. Végülis ez nem baj, mert így tutira felelősségre fognak vonni, és fizetheted a jó kis pénzbírságot. Ha nagyobb értékű a dolog, akkor már bűncselekménynek minősül. Úgy kell neked, b*nkókám...

2013. ápr. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Nem azt kérdeztem, hogy ki minek tart mert az marhára nem érdekel. A kérdésre kapott válaszokat köszönöm.
2013. ápr. 26. 09:56
 18/26 anonim ***** válasza:
59%

Nincs mit.


Azért esténként lefekvés előtt mindig nézd meg, hogy jól bezártad-e az ajtót, illetve reggel az utcán nézegess a hátad mögé, hátha megjelenik Lakatos Armandó de Flores Gucci herceg a tezsvíreivel, hogy a seggedbe dugja a szarodat...

2013. ápr. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Tekintve, hogy utalással kérted a pénzt, akár a saját címed is írhatod. Két lehetőség van, ha van egy kis esze a feladónak:

1 - Valós címre elmennek, megvernek, és vége

2 - Kamu címet írsz, feljelentést tesznek a rendőrségen. Mivel utalással kérted árat, kereken 40 másodpercig tart a rendőrségnek kikérni a címed, telefonszámod, taj számod, anyád címét a banktól. Ebben az esetben csalással megtalálnak, melynek a vége egyrészt büntetőper, mely valószínűleg pénzbírsággal zárul, majd a polgári per, ami kártalanítással zárul, és persze a perköltségek.


De ha valami ütődött a vásárló, akkor persze nem lesz semmi.

2013. ápr. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Mégse jó a feladónak is a címzettet írni. Kimegy a feladó címére szétveri a saját házát s még az is a nyakadba varrják mint kárt.


Az meg a számlavezető bank cimét.

Az talán megzavarja a rendőrőket.


Van erre egy vicc:


Móricka alma magot árul.

Jön a rendőr kérdezi mi ez?

- Almamag!

- S mire jó?

- Beindul tőle az ember agyműködése.

- Adj egy kicsit.

Móricka elad a rendőrnek egy ezresért egy gyűszűnyi alma magot.

Fél óra múlva a rendőr visszajön:

- Becsaptál Móricka, ennyi pénzért több kiló almát vehettem volna!

- Dehogy csaptam be rendőr bácsi, hisz látja máris kezd hatni!

2013. ápr. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!