Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Pénzt szeretnék! Hogyan? 13/F

Pénzt szeretnék! Hogyan? 13/F

Figyelt kérdés
Kellene kb.:50 000 Ft!A baj az, hogy én 13 éves vagyok.Van egy fagyizó de ott kiröhögnének, kocsmába se mehetek a részeg barmok közé.De akkor honnan?Már elpróbáltam adni az utcán a (halott) teknősöm tápját de senkinek se kellett.Hogyan szerezzek?

2013. máj. 17. 16:33
1 2
 11/12 anonim válasza:

hát én is csak azt tudom javasolni, hogy a régi, nem használt cuccaidat próbáld eladni a neten.

bár én sem nagyon tudom, hogy egy 13 évesnek mire kellhet 50.000 Ft, én is kíváncsi vagyok, ha gondolod nekem is megírhatod

2013. máj. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Sehogy. Vársz még 3 évet és mehetsz diákmunkára. Addig 13 éves gyereknek nem kell 50 e ft!
2013. máj. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!