Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Csomag Ausztráliából, nem...

Csomag Ausztráliából, nem érkezett meg, mi a teendő?

Figyelt kérdés

A kérdésem az lenne, hogy ha az Australia Postnál adtak fel egy csomagot és még mindig nem érkezett meg, a postások nem tudnak róla semmit, akkor hova forduljak? Ha aláírás is volt kérve hozzá, akkor is a posta zrt hozza ki? Kezdek tanácstalan lenni, mert már lassan 3 hónapja csak várok, de semmi. Hajóval adták fel.


Még mindig semmi hír róla és meg se kaptam. Mindenki csak mutogat másra, ők se tudják, milyen szám kell nekik.


2013. máj. 30. 17:19
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

*nem nagyon kaptam csomagot külföldről.


Azért köszönöm a segítséget... én innen már nem nagyon tudok akkor mit tenni, amit tudtam, megpróbáltam.

2013. máj. 30. 18:21
 12/12 A kérdező kommentje:
Végül sose kaptam meg a csomagot, szerintem az illető fel se adta és a megbízhatóságát így előttem jól el is sikálta :) Azért köszönöm mindenkinek a válaszokat.
2014. jún. 11. 12:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!