Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Muszáj átvenni, megvenni a...

Muszáj átvenni, megvenni a terméket amit veterán, teszveszen vesznek meg és személyes átvételnél mégsem tetszik?

Figyelt kérdés

Első személyes átvételem volt,ruha,minden méret feltüntetve,jó felbontású képekkel,leütötte,személyes átvételt kért,belementem.Erre személyesen közli,hogy mégsem kell,de azért lepontoz hogy megvéve,fizethetek utána.

Ilyenkor nem kötleező megvenni?

(nem vállalok több személyes átvételt,az tuti)



2013. jún. 12. 09:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Pontozd úgy, hogy NEM LETT ÁTVÉVE, és kapjon egy negatívot.

Elvileg ha mind a ketten megállapodtok abban, hogy ha nem tetszik, nem veszi át, akkor lehet.

Nyugodtan vállalj személyes átvételt, én sok mindent árultam (márkás ruházat), és beírtam, hogy ha nem jó a méret vagy nem tetszik élőben, nem kötelező átvenni. Ilyenkor bejelöltem, hogy nem történt meg az átvétel, és nincs jutalékfizetés sem.

2013. jún. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A jutalék az eladó értékelése alapján megy szerencsére, szóval lényegtelen mit ír a vevő. És igen van ilyen, hogy mégse tetszik, veled is előfordulhat.
2013. jún. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!