Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hálózatépítés - megéri?

Hálózatépítés - megéri?

Figyelt kérdés

Megéri ma csatlakozni valamelyik MLM-céghez (Amwav, Avon, First, FLP, MLMDiszkont, Oriflame, SajatWebShop, stb), ha valaki nem értékesíteni akar, hanem hálózatot építeni? Stabil cégek, legalábbis néhányuk, de ha feldobsz egy követ, 100%, h leesve egy Avon vagy Oriflame képviselőnőt üt agyon - vagy mindkettőt. A szervezők hatalmas jövedelmeket ígérnek, nekik meg is van, de ha most lépek be, tudok magam alá regisztrálni elég tanácsadót, akik el is tudják adni a termékeket?

Tárgyilagos, elfogulatlan véleményeket várok!



2013. júl. 27. 14:02
1 2 3
 11/27 Evele123 ***** válasza:
76%

Ahogyan a híres dalban is van: "Most élsz, most vigyázz hogy jól csináld! [...]"

Mert ha jól csinálod, megéri. Én annak idején több céget is megnéztem, utánajárva a fogyasztóvédelmi szerveknél és az APEH-nél is, mert biztos ami biztos alaposan körbeszaglásztam minden potenciális céget. Végül az FLP lehetőségét választottam, több okom is volt rá. A háziorvosom is foglalkozott ezzel vidéken. Nem működött jól az emésztésem, aztán rosszabbodott az állapotom. Az orvos javasolt egy lehetőséget az FLP termékpalettájáról. Használtam és bevált, megmentve egy későbbi esetleges műtéttől. Több éve használom a termékeket és a mai napig is elégedett vagyok. Az üzleti részébe is belevágtam, de nem értem el komolyabb sikereket, viszont több ezer forinttal olcsóbban jutok hozzá a cuccokhoz, mint egy "sima" forgalmazó (disztribútor). Ha nem vagy eléggé "keljfeljancsi", akkor nem fogsz nagy sikereket elérni.

Az a személyiség, amivel az ember elkezdi és amivé közben válik (válhat), ég és föld lehet.

A hálózatépítés egy tükör is, amiben a barátok, ismerősök mutatják meg neked, milyen ember is vagy TE valójában. Ki is az igaz barát, akire számíthatsz és ki aki csak haver.

Átalakul az ember baráti köre és minden nappal egyre jobb embernek érzed magad. Ez abból adódik, hogy segítesz az ismerőseid egészségügyi és/vagy anyagi dolgait rendbe tenni, így tudsz te is előrébb jutni. Sokan fognak nemet mondani a segítségedre. Ne higgy azoknak, akik szerint telített a piac, mert nap mint nap vannak emberek, akik épp aznap lettek 18 évesek. Van még egy rakás kifogás, adtak ki erről hanganyagot is. Csak arról nem szólnak semmit, hogy mi a könnyebb: 40 évig s**get nyalva aprópénzt keresni és a nyögdíjjal a nyomorban meghalni vagy 5 évig megfeszítve magadat összerakni egy olyan életet, amire később visszagondolva azt mondhatod: "Igen, megérte megcsinálni!"

Ki kell jönni a komfortzónádból, új szokásokat kell felvenned, a sikeres emberek szokásait. És lesz olyan, hogy nem a focimeccset / szappanoperát nézed a tévében, hanem tájékoztatót tartasz valahol máshol, hogy megvalósítsd a célodat, az álmodat, hogy rendbetedd az életedet. A főnöködnek nincs érdekében, hogy többet keress, mint hogy egyik hónapról a másikra tengődj. A nyugdíjad annak a pénznek a kb. 60%-a lesz, amiből most sem tudsz kijönni. Ha változtatni akarsz ezen, akkor vágj bele!!!

2013. szept. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
28%

Evele123, mit ne mondjak, nagyon alaposan szaglászhattál, ha az a cirka 60 milliós büntetés elkerülte a figyelmedet a sorozatosan elkövetett törvénysértésekért.


Meg ugye ha utánagondolunk a "Ne higgy azoknak, akik szerint telített a piac, mert nap mint nap vannak emberek, akik épp aznap lettek 18 évesek." érvnek szintén már el is oszlott minden kételyünk, és szükségtelen meghallgatni a többi MLM-es propagandamaszlagot, egyből rohanunk regisztrálni.

2013. szept. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
61%
Te is így lettél regisztrált Amway termékforgalmazó, killer?
2013. szept. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
41%

Megéri hát. Tribuszer néninek is megérte egy ideig :D


"IDŐ IDŐ IDŐ"

Ez rendben van,de addig miből is élsz meg? :DDD

2013. szept. 26. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 Evele123 ***** válasza:
64%
Ismerek egy volt nyomdaipari vállalkozót, Lapicz Tibort és a feleségét, Lapiczné Lenkó Orsolyát, akik jól menő vállalkozást vezettek, jól keresett a férj, csak éppen az egészsége ment rá... Négyszer volt hasnyálmirigy-gyulladása és a poklok poklát élte át nap mint nap. Ekkor találkozott az FLP-képviselőjével, Tóth Sándorral. Nagyon szkeptikus volt, már-már pofátlan. Aztán elkezdte használni a termékeket, és mivel jogilag csak gyógyszertől gyógyulhat meg az ember, így fogalmazok: rohamosan el kezdett javulni az állapota és a következő vizsgálat alkalmával a hasnyálmirigy-gyulladása megszűnt. Ezután, vállalkozói hozzáállással és sportolói kitartással vágott bele az üzleti részbe is, azóta (7 számjegyű jövedelmet és ún. jogdíj szerű jövedelemre is szert téve már csak ezzel foglalkozik és megy előre, mint a mozdony. Nem érdekli senki, aki kineveti őt, mert "aloézik", mert emberek életét (az enyémet is) gyökeresen változtatja meg pozitív irányba. Senkinek sincs joga ahhoz, hogy nevetés tárgyává tegyen bárkit, aki meg akarja változtatni az életét, mert nincs megelégedve vele és tenni akar a változásért. GO FOREVER!
2013. szept. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
82%

Kedves regisztrált Amway termékforgalmazó killer! Az egyenlőség és a korrektség kedvéért mondjunk el valamit:

"A Versenytanács döntése meghozatalakor azt vette figyelembe, hogy az érvényben lévő törvények alkalmazása mellett egy vállalkozás élelmiszernek, étrend-kiegészítőnek, vagy kozmetikai terméknek minősülő termékeinek nem tulajdoníthat gyógyhatást. "


Nem tulajdoníthat, mert ezt a törvény nem engedi. A bírság pedig ezért született. Ettől még a gyógyhatás bizonyított. Ez nem több, mint játék a szavakkal egy buta törvényi szabályozás okán.

2013. szept. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
64%

An apple a day keeps the doctors away.


Most az almának gyógyhatást tulajdonítottam, pedig csak egy élelmiszer. Számíthatok bírságra?

2013. szept. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim válasza:
89%
A kérdezőnek csak annyit mondok miért itt kérdezed meg itt mindenki ,,ért" mindenhez. Én se kérdezek meg egy szabónőt, hogy melyik használt kocsit vegyem meg mert nem ért hozzá. Olyat kérdezz meg aki benne van látot hogy sikeres, közvetlen és nem esik az eső az orrába.
2013. okt. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
22%

Megéri persze. Mire a Szíriusz csillagrendszer utolsó lakóját is beszervezted a hálózatba, már stabil profitot fog generálni neked :)

Mennyire lehet komolyan venni egy olyan vállalkozást, ami kisebbfajta vagyonokat ígérget akár olyan embereknek is akik a 8 általánost se végezték el, és semmiféle papír, végzettség stb. sem kell hozzá? Ja ja, nagyon hiteles, mindjárt ki is dobom az okleveleimet és megyek piramis-partyzni.

Látom fáj az igazság, nagyon megy a lepontozgatás :D milyen kár, hogy nekem is, nemigaz? :D whehehehehe

2013. okt. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Itt Magyarországon ez érdekes.


Úgy értem, az átlagkereset alacsony (nyugdíj úgyszintén), akik, pedig meg tudják venni a termékeket, nem pont a "rászorulók" közül kerülnek ki - pl. a visszeres Jolika néni a hatodikról.

Szóval a célközönség és az anyagi keret nincs szinkronban egymással.


Ha nincs nagy ismeretségi köröd (főleg jó anyagi helyzetű emberekből álló) és nem vagy értékesítési/kereskedelmi beállítottságú, akkor nagyon nehéz lesz elindulni.


A harmadik dolog, amit problémának találok, az az, hogy az FLP, az Avon és az Oriflame is ad olyan lehetőséget, hogy közvetlenül te magad vásárolhass tőlük, ügynök közbenjárása nélkül.

Ezzel a cég saját maga nehezíti meg az ügynök dolgát, hiszen sokan már tudatosan vásárolnak, azaz egy adott terméknek utánajárnak, hogyan tudják olcsóbban megszerezni. És ha van lehetőség erre, nem haboznak, és beszerzik a vásárlók olcsóbban, saját maguk az adott terméket.


Kapcsolj a Hír tv-re hétköznap, a déli híradó előtt, ahol az FLP hirdeti a termékeit azzal a felirattal, hogy rendelj telefonon, megspórolva az ügynöki jutalékot.

2014. ápr. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!