Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék egy motort...

Hogyan tudnék egy motort kijuttatni Nigériába?

Figyelt kérdés
Néhány napja eladtam motoromat egy nigériai férfinak aki PayPal ki fizette,ezután nem tudom hogy mivel tudnám neki kijuttatni. Fontos lenne,előre is köszi.

2013. aug. 21. 00:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem egy csalóval van dolgod!

Ha a nigéria lányának szeretné, főleg!

Amíg nem veszed le a pénzt és nincs a kezedben, ne csinálj a motoroddal semmit!

Semmilyen papírnak ne hidj!!


Gondolom angolul írt...


Írd be a nevét a googleba, szerintem egyből kidobja, hogy: Nigériai csalás!


Remélem segítettem!

2013. aug. 21. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Már konkrétan ott van nálad a pénz?

Mert csak akkor küldd el neki! Ha ilyen e-mailek jönnek, hogy amint feladod, küldik a pénzt stb. mind kamu, ez a tipikus nigériai csalás.

De ha már nálad a pénz, akkor okés. De csakis akkor.


Egyébként erre az eladás és a fizetés előtt kellett volna gondolni...

2013. aug. 21. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bármibe lefogadom, hogy nincs ott nálad a pénz, hanem egy "közvetítő" cég visszatartja :DDD


Tudom, hogy újszülöttnek minden vicc új, de ajánlom a "nigériai csalás, nigeria scam, 419 scam" kifejezéseknek utánanézni.

2013. aug. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nigériai csalás szaga van. Gondolom küldött egy bizonylatnak látszó valamit, amin az van hogy elküldte a pénzt, de egy "külsős" cég visszatartja azt. Csak akkor küldd a motorod bárhova, ha már a kezedben van a pénz, és nem csak egy igazolás van róla!


Csodálkozom hogy van még olyan ember aki bedől az ilyeneknek. A nigériai csalás már évek óta megy, de mindig akadnak balekok, akik bedőlnek neki.

2013. aug. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Gibraltárnál ugrass át
2013. aug. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Lehet, hogy évek óta van ilyen csalás de én sem hallottam még róla. Kösz az infót ;)
2013. aug. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!