Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mikor jelentkezzek az állásra,...

Mikor jelentkezzek az állásra, ha január 20-ig vizsgaidőszakom van, csak utána tudnék dolgozni, de december 29 körül meg meghirdették az állást?

Figyelt kérdés

Január 20-ig van vizsgaidőszakom, és mivel decemberben kevés vizsgát tudtam felvenni, egy csomó vizsgát januárban rakok le.


De hirdettek egy álláslehetőséget egy kávézóba (vagy mekiben, vagy gyorsétteremben vagy kávézóban akarok dolgozni) és szerintem jobban is fizet mint a meki (legalábbis utána érdeklődtem, és jobban fizet, meg nem kell úgy megszakadni mint a mekibe.)


A baj az hogy december 29-én hirdették ezt a munkát, és félek, hogy mire én január 15 vagy 20-ig beadnám az önéletrajzom, addigra betöltik :(

Vagyis nem tudom,hány embert keresnek, több embert is kerestek...

Szerintetek elküldjem úgy az önéletrajzom hogy beleírom (vagy a mot. levélbe beleírom) hogy csak január 20.-a után tudnék dolgozni?


A következő félévem laza lesz, mert most pl. 37 kreditet csinálok, előző félévekben is 34 körül csináltam, szóval most laza lesz :)

úgyhogy a tavaszi félévbe tuti lesz időm dolgozni.


Szerintetek elküldjem most a mot. levelemet + az önéletrajzomat, vagy az nagyon hülyén nézne ki ha beleírnám hogy csak január 20 után tudok dolgozni?

(január 20 előtt semmiképp nem akarok, a vizsgákra koncentrálok, és rengeteg az anyag...)


mit csináljak?


2014. jan. 1. 10:46
 1/3 A kérdező kommentje:

ui.: ez lenne álmaim melóhelye! :)

Sajnos nincs ott protekcióm, sem ismerősöm, de nagyon kommunikatív vagyok, meg a kávét is imádom:D


csak attól félek ha most beküldöm az önéletrajzom lehet pl. január 5-én már be is hívnának próbaidőszakra, vagy nem tudom, és akkor nem tudok tanulni a vizsgákra:(

2014. jan. 1. 10:49
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért ebből nem kell ilyen nagy problémát csinálni. Beadod a jelentkezésedet a lehető legkorábban. (nem írsz bele semmi extra információt arról hogy csak jan. végén tudsz menni) Utána, ha az alapján keresnek és lehetőséget látnak benned, egyszerűen akkor kell KOMMUNIKÁLNI, hogy te január végétől tudsz bejárni.
2014. jan. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Add be most, az állásinterjún meg szokták kérdezni, mikor tudsz kezdeni.
2014. jan. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!